2737
2734

خانوما تو یه ساختمون هستم که همسایه بغلیم یه زن تنهاست که روزی دو سه تا مَرد مختلف میان خونش و میرن 

و صداهای زشتی از خونش توی راه پله و خونه ما میاد بارها به مدیر ساختمون گفتیم کاری نکرد و گفت به مامور بگین بیاد به پلیس زنگ زدیم نیومد خسته شدم دیگه نمی‌دونم چیکار کنم شرایطی که از اینجا بریم هم در حال حاضر نداریم بارها سر این زن پرماجرا با همسرم دعوامون شده نمی‌دونم چیکار کنم خسته شدم 

...

وای خدا چقد بد

،بهتره با خودش صحبت کنی و تذکر بدی خیلی دوستانه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدایا توبه چقدر مردم بی حیا شدن

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉

اگه مستاجره ب صاحب خونه بگین.

اگه از همه همسایه ها یه استشهاد بگیرین ک سر و صدا و مزاحمت داره پلیس پیگیری میکنه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740

وای،هربار ۳نفر://

پلیس چرا کاری نمیکنه خب،اگه مستاجر ب صاحب خونه بگید ،اگه خودشه خونه رو خریده ک فک نکنم بشه کاری گرد

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2706