2733
2771

دیروز صبح من حالم بدشد شوهرم سرکاربود،غروب اومدنی یکم دل درد داشتم نگفتم،به شوهرم چایی آوردم حرف زدیم بعدرفت حموم اومد گفت چته چراقیافت یه جوریه باز عصاب نداری گفتم چیزی نیس چراعصاب ندارم شروع کرد به فحش دادن آره زندگی ما بدترین زندگیه خیلی آدم هولی هستی بدترین خانواده تو کل دنیا ماییم😞درو کوبوندرفت،دقیقا تا یک ساعت گریه کردم درونگرایی خیلی بده شب اومدنی با باهاش حرف نزدم اومدبوسم کرد گفت بخاطردوتاحرف دیگه نمی‌خوای باهام حرف بزنی منم اصلا حوصله نداشتم خوابیدم،صبح بیدار شدم پسرم ببرم مدرسه پاشد گفت اینطوری هرروزمیری میای آبروی منو میخوای ببری گفتم خب چادرمبپوشم دیگه گفت ر..دم تو چادرپوشیدنت گفتم یعنی چی میام مانتو بپوشم نمیزاری چادرهم که اینطوری میگی گفت نفهمی دیگه نفهمی دیگه زن تحویل جامعه دادم دیگه اینارو دیگه نبینم بپوشی،حالا من چی پوشیده بودم مگه شلوار لی با یه یقه اسکی تا رون پام آخرش هم نزاشت خودش برد بخداخسته شدم چیکار کنم 

ببخشید خیلی زیاد شد

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️

خب وقتی دنباله بچه میره و صبحا خودش میبره تو چه اسراری داری ببری ؟؟؟؟😐🤦🏻‍♀️

من از خدامه شوهرم هفت صبح بچه ها رو کلاس ببره من بخوابم اصلا خطرناکه کله صبح خانم جوان زیبا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب وقتی دنباله بچه میره و صبحا خودش میبره تو چه اسراری داری ببری ؟؟؟؟😐🤦🏻‍♀️ من از خدامه شوهرم هف ...

گلم پسرمن 8میره مدرسه 

شوهرم 6نیم می‌ره سرکار امروز کار داشت نرفت

لوس  چه فکری کردی میگی لوس میفهمی شوهر جلو بچه ها هرچی از دهنش دربیادبگه یعنی چی

اخه سر چیزای الکی بوده عزیزم.

هرموقع حالت بده بش بگو که سوبرداشت نشه. لباس هم دیگه یعد چندسال ژندگی کردن یه جوری بپوش که هم خودت دوست داشته باشی هم بحث نشه

خب وقتی الکی غیرتی بازی در میاره همینو بهش بگو 😐 بگو عزیزم خیلی حساسی خودت بجه هارو ببر

مغزم نمی‌کشه دیگه ببین دیگه اخلاقی داره که مادرشوهرم طرف منه 

اخه سر چیزای الکی بوده عزیزم. هرموقع حالت بده بش بگو که سوبرداشت نشه. لباس هم دیگه یعد چندسال ژندگی ...

دقیقا حرف منم همینه سرچیز الکی چرا باید اینطور رفتاربکنه 

لباسمم درست بود این دید من دیشب باهاش حرف نزدم صبح اونطوری کرد

درکت میکنم من بچه روستام شوهرم چند شب پیش اومد بهم گفت دوستم میخواد زن بگیره 

منم گفتم کسیو میشناسه یا موردی که پسندش باشه گفت نه 

منم گفتم انشالله ادمای خوب نسیبش بشن...شوهرم برگشت گفت ب دوستم گفتم از روستای شما زن نگیره گفتم چرا مگه چیه   درجواب گفت شما همتون مامان دوستو بدبختین    انقد گریم گرفت  باورت میشه هفته ای یکبار نمیرم خونه مادرم و فقط روزی یکبار اونم صبح درحد سلام احوالپرسی زنگ میزنیم      بعدشم گفت خیلی پشیمونم زن بردم اونجا وفلانو چنان  دیشبم سر همین حرفاش دعوامون شد گفتم طلاقم بده برو ی جا دیگ زن ببر تمام

درکت میکنم من بچه روستام شوهرم چند شب پیش اومد بهم گفت دوستم میخواد زن بگیره  منم گفتم کسیو می ...

چرا اینقدر پی یه حرف احمقانه رو میگیرین و توجیه میارین؟! اصلا ارزش جواب دادن نداره. فوق فوقش میگفتی خوب کردی گفتی اونا منو عبرت قرار دادن با کسی که رابطه ای با تو داشته باشه زن نمیدن عزیزم  

نقطه ضعف میدین طرف دور برمیداره. برای خودتون و اعصابتون ارزش قائل باشید.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.