2733
2739
عنوان

امروز بالاخره پسرم رو دیدم...

39 بازدید | 32 پست
الحمدلله
امروز رفتم سونو بیوفیزیکال رو انجام دادم,اولین دفعه بود که همه جزییات رو نشونم میدادن با توضیحات کامل.خانوم دکتر سونو خیلی مهربون و با حوصله بود.هرچیزی رو چک میکرد به منم توضیح میداد.امروز تونستم صورتش رو ببینم,چشمای نازش,بینی کوچولوش,لبای خوشگلش,لپای گل گلیش(البته سونو دو بعدی بود و گل گلی و ناز بودنشون رو خودم متوجه شدم) دستای مشت کردش,پاهای کوچولوش,شکم گردالوش....خداروشکر,هزاران مرتبه شکر که سالمه,خداروشکر قلب کوچولوی مهربونش منظم کار میکنه.حرکات دست و پاش رو میدیدم دلم ضعف میرفت,قربون صدقش میرفتم خانوم دکتر کیف میکرد میخندید.کلی از هیجان من ذوق میکرد.صدای قلبشم شنیدم که پیتیکو پیتیکو میزد.دو دفعه هم سکسکه کرد کلی ذوق کردم براش.
ان شاء الله به حق آقا سیدالشهدا قسمت همه خانومای منتظر بشه.
همیشه بیاد و دعاگو هستم.
ای جـــانم... ایشالله سالم بغلش بگیری❤
خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
انشالله سالم و صالح باشه
ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
2706