2733
2739
ممنون گلم الان با داداشتون ارتباط دارید؟ مشه معرفیمون کنی بهش؟ بعد بیمارستان رجایی برای کدوم شهر رو ...

تو طبقه پایین زندگی میکنه ولی باهاش حرف نمیزنم  و ۴ سال نمیبینمشم دعاکن نجات پیداکنیم از دست اونو بابام  و مآ شهرستانیم عزیزم ولی دکترا خوب تهران هستن و بابام اینجا عمل نکردیمم چون جراح ها خوب اکثرا تهرانند و بیمارستان رجایی تهران میگم و حتما ببرینش تهران و این  جراحا شهرخودمون آدم سالمم میکشن دخترعمه طفلیم ۴۵ سالش بوداونم مشکل قلبی داشت اینجا عملش کردن و فوت شد و معلوم شد خطای پزشکی باعث مرگش شده و خوب تحقیق کن سهمیه نداشته باشه دکترش اخه اکثرا سوادشون عالی نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان انژیو کردن اما بالن نزدم یهو میگن عمل، همسرم ۴۸ سالشه زوده بخواد بخاطر یه رگ عمل کنه

با دکترهای دیگه هم مشورت کنید ببینید چی میگن 

انشاءالله بدون عمل مشکل حل بشه 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
الان انژیو کردن اما بالن نزدم یهو میگن عمل، همسرم ۴۸ سالشه زوده بخواد بخاطر یه رگ عمل کنه

عزیزم داییم بیمارستان بهارلو عمل قلب باز کرد داییم وصع مالیش خیلی خوبه گفتم برای چی رفتی اونجا گفت ما با بیمارستان کرا نداریم بخاطر دکترش رفتیم ولی متاسفانه اسم دکترش رو نمیدونم  ولی میدونم مطب داره بیرون ....بنطرم برید بیمارستان میلاد تهران خیلی بهتره بابای خورم اونجا چندبار آنزیو کرده خیلی مریض قلبی هم دیدم که عمل کردن

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
2728