2733
2734
عنوان

شوهرم از خودم بهتر هست

362 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها من‌شوهرم از خودم خیلی بهتر هست از نظر ظاهر...و متاسفانه بخاطر شغلش خیلی دخترای به روز و قرتی دورش هستن..امروز گفتم برا تولد پسرم میخوام برم اکستنشن مژه.کفت عجبی یکم به خودت میرسی..مکه مهمون داشته باشیم یکم به خودت برسی...خیلی دلم گرفت بخدا من به خودم میرسم اما خب از این کارا خوشم نمیاد..میگم ضرر داره مژه یا ناخن...چکارا میتونم بکنم تغییر کنم

عمل دماغ ، کاشت ناخون و مژه و ابرو لباتو پرتز کنی😁

امسال شکننده ترین ورژن خودمو دیدم ،🕸🐺🐟🦎خلاصه ک طراحم و علاقم نسبت ب طراحی شدیده شدیده هاااا،و همسر و مادرم❤️😍 مردم همیشه شکایت می‌کنند که چرا کفش ندارن تا این‌که یه روز آدمی رو می‌بینن که پا نداره و بعد غر می‌زنن که چرا ویلچر اتوماتیک ندارن، چرا؟ چی باعث می‌شه که به طور ناخودآگاه خودشون رو از یه سیستم ملال‌آور به یکی دیگه پرت کنن؟ چرا اراده فقط معطوف به جزئیات و نه کلیّات؟ چرا به جای این‌که «کجا باید کار کنم؟» نمی‌گیم «چرا باید کار کنیم؟» چرا به جای «چرا باید تشکیل خانواده بدم؟» می‌گیم «کی باید تشکیل خانواده بدم؟» ی نمور از جز از کل ،💍تری  دین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مژه هاتون دست نزن کلا میریزه برو دکتر تقویت کننده مژه ابرو بهت بده

منم خوشی دارم و خوشبختم ولی خوشی هام اینجا نمیگم و به شمام پیشنهاد میکنم خوشی هاتون نگید ♥️🕯️ لطفا شعور داشته باشید مردم قضاوت بی‌جا نکنید تا وقتی کسی ازتون توی سایت کمک میخواد به جزییات یا حاشیه نرید . کسی که نظرش با شما فرق داره دشمن شما نیست. وقتی کسی از خوشی هاش میزاره لطفا بهش ثابت نکنید که تو بدبختی .  واقعا به کجا میرسید مردم الکی تحقیر کنید نی نی سایت جای خالی کردن عقده هاتون نیست محیط سمی نکنید  بین منو شوهرم ۱۵ سال اختلاف سنه و عاشق همیم میدونم روی این موضوع حساسید گذاشتم که بیشتر حساس بشید 😂😂
2731

چه ضرری داره هوایی که تنفس میکنیم ضررش بیشتر از ایناس 

اگه همسرت دوست داره انجام بده واقعا رو جفتتون تاثیر میذاره اینکه به خودت برسی ناخون و مژه دوست نداشتی مژه و ناخن موقت بچسبون آرایش کن رنگای متنوع بزن ب موهات

Life is too short to not enjoy

مژه و ناخن ضرر انچنانی نداره وقتی همسرت دوس داره

لباسای خوب بپوش حتی تو خونه ارایش ملیح کن تمیز و مرتب باش عطر بزن ب موهات برس و هیچوقت نگو تو از من سرتری حتی اگ هست این اشتباهه، اتفاقا برعکس از خودت تعریف کن 

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)

متاسفانه ما تو جهان سوم زندگي ميكنيم

اين نظر شخصيه من هست

اما زنهاي ما براي زيباتر شدن كارهايي ميكنند ك خود ملكه هاي زيبايي جهان هم نميكنند.و فقط چهرشون مصنوعي ميشه و باعث تعجب بقيه ميشن

همين متعجب شدن جلب نظر ميكنه و مردان تنوع طلب و بدون تعقل جذب ظاهر متفاوت ميشن

شما بعنوان يك زن هر كاري هم كنيد يكي زيباتر و متفاوت تر از شما و شايد هم جوانتر هست.

پس بهتر وارد مسابقه من از همم قشنگ تر هستم نشيد كه تهش از بين رفتن روح و روان و اعتماد به نفس هست.

2706