2733
2734

بله اورولوژی بیشتر مربوط به الت و باروری و ..هست

ببر کلیه و مجاری ادراری

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بله اورولوژی بیشتر مربوط به الت و باروری و ..هست ببر کلیه و مجاری ادراری

نه دیگه کلمه اورو به معنی ادراره..لوژی هم یعنی شناخت... یه جورایی ترجمه اش میشه ادرار شناسی .. شناخت بیماری های ادراری

نه همیشه هم پاهاش سرده

بعضی ادم ها اینجورین مثل من

تابستان و زمستان  جوراب پا میکنم فقط موقع خواب در میارم   اهل کولر نیستم    پیتزا اندازه دوساعت گرمم میکنه

در این موقع سال که از تابستان وارد پاییز میشیم  یا از حمام بیام  و بدون جوراب روی سرامیک خونه راه برم یا اگر لباس زیرم خیس بشه ( در دستشویی خودم رو با دستمال خشک نکرده باشم)  تکرر ادرار  میگیرم  سریع جوراب پام میکنم کمرم هم با چادر چند روز میبندم خوب میشم

اگر شوفاژ دارید پارچه چادر  پهن کن روش گرم شه

وگرنه با اتو پارچه گرم کن   و    دور کودک  ببند    جورابم پاش کن بعد چند روز میبینی خوب شد

قدیم  فرش از نخ  پشم و کرسی بود سرمای روز از بدن در میومد  الان کف خونه ها فرش ماشینی الیاف مصنوعی و سرامیک سرده و  کل سال بدن داره سرما جذب میکنه

لباس خیس و پنجره باز و ...بدن نمیتونه تحمل کنه

2706