2737
2739
عنوان

خانمای متاهل کمک کنید

266 بازدید | 27 پست

سلام خانما

همسرم رو بعد از 20 روز میخوام ببینم

میشه راهنمایی کنید چجوری جذاب باشم؟؟

من حدود یک ساله رابطه نداشتم باهاش به خاطره افسردگیم حالا دیگه تهدیدم کرده که میره سراغ یه زن.

میشه بگین چیکار کنم؟ 

به دلیل افسردگی بسیار لاغر شدم. 

و همسرم اصلا خوشش نمیاد. 

فردا صبح میبینمش امروز چجوری خودمو آماده کنم؟؟ 

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏

دوش بگیر.یه لباس دلبرانه بپوش.آرایش کن.خودتو یه غذاز خوب مهمون کن😘گلم سعی کن ورزش کنی خیلی به روحیت کمک میکنه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

افسردگیتونو درمان کردین؟ آخه چرا یک سال افسردگی حیف نیست عزیزم حتما حتما درمان کن افسردگیتو نه اینکه بخاطر اجبار و ترس بری سمت شوهرت بخاطر اون نه به خاطر خودت برای حال خوب خودت تلاش کن❤

ببین گلم، اول برو آرایشگاه دستی به سر و صورتت بکش موهاتو رنگ کن، شب هم یه دوش بگیر و واسه فردا یه لباس مناسب  چیزی که سوهرت دوست داره بپوش، ادکلن بزن برو سر قرار البته شب هم زود بخواب که صبح سرحال بری پیشش

خدایا شکرت
2738
و منی که پارسال ۱۸ کیلو کم کردم تو چهار ماه و الان میخوام فقط ۴ کیلو کم کنم حال ندارم

عزیزم ۱۸ کیلو کم کردین صورتتون خیلی لاغر نشد؟ من ۲کیلو کم کنم صورتم لاغر میشه و بهم نمیاد بخاطر همین تصمیم گرفتم با چربی هام کنار بیام😔😂

عزیزم ۱۸ کیلو کم کردین صورتتون خیلی لاغر نشد؟ من ۲کیلو کم کنم صورتم لاغر میشه و بهم نمیاد بخاطر همین ...

چرا اتفاقا صورتم یهو خیلی لاغر شد و بهم نمیومد ولی بعد ک شروع کردم عادی غذا بخورم برگشت صورتم و البته ۴ ۵ کیلو هم برگشت وزن داشتم ک هنوز نتونستم کمش کنم

یا خدا یک سال چطو تونسته کنار بیاد؟بعدشم لاغری رو دوست نداره تو یک روز چیکا میتونی بکنی آخه🙄

عزیزم همیشه غر میزد. 

و معذرت میخوام من یه جوری ا ر ض ا می کردمش اونم دو ماهی یه بار اینا. 

صورتم فوق‌العاده زیباست دیشب توی تلفن گفت اشتباه کردم خوشگلی صورتت به دردم نمیخوره😭

هیکلتو با افسردگی داغون کردی😭😭

الان میدونم نمیشه کاری کرد. یه روزه. 

یه چیزی که مثلا جلب توجه کنه مثلا برم پدیکور یا لاک بزنم؟؟ اینا منظورم بود. 

افسردگیتونو درمان کردین؟ آخه چرا یک سال افسردگی حیف نیست عزیزم حتما حتما درمان کن افسردگیتو نه اینکه ...

نه فعلا درمان نکردم. 😭

بهترین دکترها منو برد اما داروها رو بعد از دو هفته قطع کزدم. 

کلا الان ازم خیلییییییی عصبانی هست و میدونم حق داره. 

میدونم اذیتش کردم.