2737
2734
اولین سوالم در مورد شبشه شیره . بارداری دوممه دخملم اون زمان بهیچ وجه شیشه و پستونک قبول نکرد چه مارک شیشه و پستونکی بدرد بچه بدقلق میخوره که این دفعه میخوام به نی نی حتما شیرخشک و پستونک هم بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستام مارک چیکو معرفی کردن اما انگار چند نمونهدس . دقیقا کدومش یا اگه مارک دیگه ایی میدونین معرفی کنین سوال دومم مربوط به اینه که نی نی انشالله اول مهر دنیا بیاد چقدر لباس و چه چیزایی باید بگیرم ؟
2728
2740
شیشه اونت خیلی خوبه، گرون هست ولی ارزش داره، من خیلی راضی بودم. لباس: زیر پوش آستین رکابی نازک 3 تا با توجه به اینکه هوا رو به سردی هست. سه دست لباس خونه یعنی بادی. آستین بلند با شلوار. اگر فکر میکنی خونت سرده دوتا هم. مانتو یعنی آستین بلند جلو دکمه دار که آگه خیلی سرد بود روی لباس تنش کنی. دو تا هم سر همی اگر بدون جوراب باشه خیلی بهتره چون جوراب داراش زود کوچیک میشه و گاهی هم بچه گرمش میشه. این لباس های خونه بود. میشه سرهمی جوری بگیری که بتونی مهمونی هم تنش کنی. در ضمن کلاه نهی یک جفت یادت نره برای اوایل که سرش سرما نخوره