2737
2739
عنوان

شیردهی و بارداری دوم

198 بازدید | 12 پست

سلام

من در ۳۶ هفته بارداری دومم هستم، بچه اولم که دنیا اومد خیلی کم شیر داشتم و پسرم از اول شیرخشک هم خورد همراه با شیرمادر ، ولی بعد از ۳ ماه دیگه شیر نداشتم و فقط شیرخشک خورد.

میخواستم ببینم ممکنه برای دومی شیرم کافی باشه یا اینکه کلا ندارم دیگه؟ 🤔

چون اکثرا میگن هر دفعه شیر کمتر میشه نسبت به قبلی

کسایی که تجربه دارن میشه بگن لطفا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم خوبین؟ یک سوال داشتم شما لستانبول هستید؟ توی یکی از پستاتون دیدم که رفتید استانبول. راستش شوهر من هم مهندسه و جاب افر داره از ترکیه. میتونم باهاتون یک مشورتی بکنم؟

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
2740
سلام عزیزم ، بله استانبول هستیم 

مرسی عزیزم از جوابتون

میخواستم ببینم شما اونجا زایمان کردید؟ یا ایران اومدید؟ 

و اینکه خونه اجاره کردید؟ 

ما نمیدونیم خونه بخریم یا اجاره کنیم

از طرفی باردارم نمیدونم اونجا زایمان کنم یا برگردم ایران.

هیچکسم نداریم استانبول ازش راهنمایی بخوام

برا مزاحم شما شدم

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
مرسی عزیزم از جوابتون میخواستم ببینم شما اونجا زایمان کردید؟ یا ایران اومدید؟  و اینکه خونه ا ...

من اینجا زایمان کردم عزیزم و راضی هم هستم ، اگه بتونین خونه بخرین خیلی بهتره چون اینجا هم تورم هست و اجاره خونه ها سنگینه واقعا 

من اینجا زایمان کردم عزیزم و راضی هم هستم ، اگه بتونین خونه بخرین خیلی بهتره چون اینجا هم تورم هست و ...

میشه بگید کدوم بیمارستان زایمان کردین؟ و اینکه دکتر ترک زبان بود؟ چون من ترکی بلد نیستم و دکتر ایرانی هم نمیشناسم اونجا

میشه بگید کدوم بیمارستان زایمان کردین؟ و اینکه دکتر ترک زبان بود؟ چون من ترکی بلد نیستم و دکتر ایران ...

من بیمارستان بین المللی Hısar زایمان کردم ، دکترم ترک بود ولی انگلیسی هم بلد بود 

من بیمارستان بین المللی Hısar زایمان کردم ، دکترم ترک بود ولی انگلیسی هم بلد بود 

مرسی عزیزم از راهنماییت  پرس و جو میکنم پس حتما