2733
2734
عنوان

تولد شاهرخ خان کینگ بالیوود مبارک

215 بازدید | 6 پست

همین هفته است و کلی فیلم های جذاب قراره بزاره

اما پاتان و جوان و نگاه کنید دوستان

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام مثل من عاشق هند و فیلم هندی هستی😂

وحشتناک به قول پسرم بشدت

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2731
من خوراکم فیلم هندیه تازه با دوستامون یمدت فن پیج چنتا بازیگر هندی هم بودیم یادش بخیر هعععییی

خیلی دوست دارم

فیلم سینمایی فقط هندی

سریال فقط ترکی

واقعا بعضی وقتا گیج میشم تو انتخاب فیلم ولی شب فیلم سینمایی هندی گرگ نگاه کردم قشنگ بود

چاخانترین آدمی که میشناسم تو نی نی سایت تویی تو یه تاپیک گفتی اشپزی ت عالیه یکی گفت کوفته تبریزی چجوری درست میکنن گفتی فردا الان دوسال گذشته ولی هنوز فردا نرسیده اگه تو آشپز ماهری هست چطور نمیدونی چجوری برگ مو واسه دلمه نگه داری میکنند تا در زمستون هم بشه درست کرد  تو یکی تاپیکات گفتی حق طلاق داده به من گفتی تو یه باکس هدیه آورد خودم خواستم داد بعد تو نظرات میگی داشتم میرفتم بیرون گفتم منم ببر خودش سوپرایزم کرد  حالا من فهمیدم تو باکس هدیه کرد یا بردت دفتر سوپرایزت کرد یا خودت خواستی