2733
2734
خیلیاتون منو میشناسید از کاربرای قدیم نی نی سایت هستم واقعا گرفتارم و مشکل دارم به هر دری که میزنم برام جور نمیشه لطفا نیاید بگید دروغ میگه و هزار تهمت دیگه من خیلی وقته تو نی نی سایت هستم اگه میخاستم دروغ بگم با هویت دیگه ای وارد میشدم دوستان من 500 تومن احتیاج دارم به جون دختر یکسالم دروغ نمیگم واقعا احتیاج دارم کسی رو هم ندارم حتی ازش قرض کنم واقعا اگر کسی براش مقدور بهم قرض بده 4 تا 5 ماهه دیگه بهش پس میدم ادم نداری نیستم ولی الان بدجور به مشکل برخوردم واقعا فک کنید به خواهر خودتون دارید کمک میکنید هر ضمانتی که بگید میکنم که پولو برگردونم خواهش میکنم کمکم کنید دوستان
شرمندتم عزیزم دستم خالیه وگرنه حتما اینکارو میکردم انشالله مشکلت حل بشه
خدای مهربون 28/2/87منو به عشقم رسوند 2/10/91اولین فرشته و 25/3/95دومین فرشته رو بهم داد خدایا خیلی خیلی خیلی شکرت حفظشون کن بگو امین
انشالله مشکلت حل بشه. به خدا منم ندارم وگرنه حتما میفرستادم برات. خودمم فعلا مشکل مالی دارم. ولی عزیزم اینجا کسی اطمینان نمیکنه تا پولی قرض بده. اگ میتونی از آدمهای اطرافت بگیر
ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مساجد معمولا صندوق وام دارن. برو سر بزن ببین میتونن کمکت کنن. من هم سه سال پیش تاپیک زدم دنبال ضامن میگشتم، گفتم هرچقدر لازم باشه سفته و ضمانت میدم ولی مشابه همین جوابهایی که الآن تو داری میگیری به من هم دادن.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
منم دقیقا شرایطشونو نمیدونم، در همین حد میدونم که قرض الحسنه هستن. سوال کردنش ضرری نداره عزیزم.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
بعضی ها هستن 500 تومن واسشون پول خوردم نیس اما راضی نمیشن دست یه آدم گرفتارو بگیرن نمیدونم چرا دل ما آدما انقد سنگی شده بعد میگن چرا آدما دزد میشن یا خودفروش یا هزار تا بدبختی دیگه چون بی کس هستن و هیچ راهی ندارن واقعا دوستان برام دعا کنید خیلی خستم خییییییییلی داغونم
بعضی ها هستن 500 تومن واسشون پول خوردم نیس اما راضی نمیشن دست یه آدم گرفتارو بگیرن نمیدونم چرا دل ما آدما انقد سنگی شده بعد میگن چرا آدما دزد میشن یا خودفروش یا هزار تا بدبختی دیگه چون بی کس هستن و هیچ راهی ندارن واقعا دوستان برام دعا کنید خیلی خستم خییییییییلی داغونم
2706