2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست دائمی بهتره 

دوستای ک تو یه دوره میان و میرن فقط دنبال خوش گذرونی هستن اینکه فقط سرگرم شن ولی دوست دائمی می‌تونه هم تو خوشی و هم تو ناراحتی کنارت باشه 

دوست دائمی بهتره  دوستای ک تو یه دوره میان و میرن فقط دنبال خوش گذرونی هستن اینکه فقط سرگرم شن ...

جدیدن دوستافقط دنبال منفعت وسواستفاده هستن

ساده که باشی زود"حل"میشوی میروندسروقت"مساله"بعدی!
اصلادوستافقط دنبال منفعت وسواستفاده هستن اصلااااامن هیچوقت باهیشکی دوست نمیشم

پیدا کردن دوست خوب که دنبال منافع خودش نباشه سخته ولی نگهداریش از اون هم سخت تره من چند تا دوست خوب دارم

کاربر آقا
2740
پیدا کردن دوست خوب که دنبال منافع خودش نباشه سخته ولی نگهداریش از اون هم سخت تره من چند تا دوست خوب ...

اره مرداواقعامیتونن براخودشون دوست خوب پیداکنن ولی خانمانه اکثردنبال منفعت وسواستفاده هستن

یاخودشونوبراهمدیگه میگیرن

اره مرداواقعامیتونن براخودشون دوست خوب پیداکنن ولی خانمانه اکثردنبال منفعت وسواستفاده هستن یاخودشون ...

خب البته حرف شما هم درسته اخلاق خانوم ها با آقایون فرق داره

کاربر آقا
خب البته حرف شما هم درسته اخلاق خانوم ها با آقایون فرق داره

دقیقایه عکسی بودمیگفت اقایون یه روزکامل روبدون اینکه اسم همدیگه روهم بدونن پیش هم خوش میگذرونن

ولی خانمانه اولش خودشونومیگیرن بعدم به پزددادن وپروندن روزخودشونومیکنن زهرمار😂😂😂

دقیقایه عکسی بودمیگفت اقایون یه روزکامل روبدون اینکه اسم همدیگه روهم بدونن پیش هم خوش میگذرونن ولی ...

جالب بود تا حالا بهش فکر نکرده بودم همسر من هم باتوجه به کارش دوستان زیادی داره ولی با هیچکدام زیاد صمیمی نیست حتی دوستان زمان دانشگاه

کاربر آقا
جالب بود تا حالا بهش فکر نکرده بودم همسر من هم باتوجه به کارش دوستان زیادی داره ولی با هیچکدام زیاد ...

خانماهمیشه پزدمیدن به هم میپرونن تیکه میندازن خانمااکثراحسودن براهمین نمیتونن باهم ارتباط برقرارکنن

خانماهمیشه پزدمیدن به هم میپرونن تیکه میندازن خانمااکثراحسودن براهمین نمیتونن باهم ارتباط برقرارکنن

البته شما جرات زیادی دارید که این اعتراف رو می کنید

کاربر آقا
جالب بود تا حالا بهش فکر نکرده بودم همسر من هم باتوجه به کارش دوستان زیادی داره ولی با هیچکدام زیاد ...

ولی اقایون نه اینجوری نیستن همیشه هم بهشون خوش میگذره من دیدم مثلامیرن تویه جمعی دوستش بایکی دیگه اومده جوری بااون غریبه خوبن که انگارصدسال همدیگه رومیشناسن ولی خانم نه خودشونومیگیرن بعدم میگن واای فلانی رودیدی چقدبدم ازش میومد

2706