2733
2734
عنوان

ست تدی دخترانه هست یا پسرانه؟؟

99 بازدید | 8 پست

سلام خانوما..یه پسر ۱۲ساله دارم گیر داده که ست تدی میخوام بلوز و شلواری که جنسش تدی باشه.خانما ست تدی پسرونه هم دارند؟واسه پسرا خنده دار نیست که بپوشن؟

فرقی نداره 

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان زدم سرچ یه جنسی هست کلا اسمش تدیه اگر اون منظورته که حتی مردونه اش هم بود اگر منظورت اینه که جلوش عکس خرسه خوب شاید خیلی به سنش نخوره ولی خوب توی خونه هست دیگه سخت نگیر تا یه بار امتحان کنه .

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738

من بد خوندم فکر مردم عکس تدی داشته باشه، اگه جنس تدی میخواد، اونم برای خونه که پسر و دختر نداره

پسرا هم جنس تدی میپوشن، 

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍