2733
2734

رابطه ی دو ساله دارم چن وقته مداممممم بهش گیر میدم اینو انفالو کن میکنه بعد ی روز یکی دیگه ک اینو انفالو کن میکنه ولیییی دیگه ب جنون رسیده میگه ب خواستن من اعتماد نداری ذهنت مدام تو چالشه ک انگار من ی کاری میکنم 

چجورییی گیر دادنامو ترک کنمممم.  انگار مرض گیر دادن دارم 🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲

خوبه بعضی وقتا گیریدی که حساب کاردستش بیادولی زیادی زده میشه پس حواستوجمع کن یه جاهم توفیلمه گفت عشق مثل جوجه رنگیه که زیادی فشارش بدی میمیره حواستوبده ولی گیرنده عزیزم 

گاهی انسانم آرزوست
خوبه بعضی وقتا گیریدی که حساب کاردستش بیادولی زیادی زده میشه پس حواستوجمع کن یه جاهم توفیلمه گفت عشق ...

درسته عزیزم 

پیجش واسم درد شده بیو مشترک داریم اهل خیانتم نیست ولی دخترارو فالو میکنه میره تو اعصابم 🥲🥲🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

درسته عزیزم  پیجش واسم درد شده بیو مشترک داریم اهل خیانتم نیست ولی دخترارو فالو میکنه میره تو ...

خودتودرست کن فرداشوهرتومیخوای چیکارکنی یادبگیرباجنس مرد چجوررفتارکنی 👌

گاهی انسانم آرزوست
2731
خودتودرست کن فرداشوهرتومیخوای چیکارکنی یادبگیرباجنس مرد چجوررفتارکنی 👌

مرسی عزیزم از راهنماییت  اره اینجوری همه چی بد تر میشه ازم فاصله میگیره بهتره دیگه ترک کنم این عادتو😕

مرسی عزیزم از راهنماییت  اره اینجوری همه چی بد تر میشه ازم فاصله میگیره بهتره دیگه ترک کنم این ...

خواهش میکنم عزیزم افرین خودم یک عددهستم که بوی فرندمو به شوهرتبدیل کردم😂

گاهی انسانم آرزوست
خواهش میکنم عزیزم افرین خودم یک عددهستم که بوی فرندمو به شوهرتبدیل کردم😂

واییییی ایشالاااا خوشبخت بشی عزیزممم 

ی چنتا تکنیک حیاتی میگی واسم تحربه باشه ازشون استفاده کنم 

واقعا تا حد جونم دوسش دارم چجوری میتونم ب شوهر تبدیلش کنممم 🥺🥺🥺🥲😂

واییییی ایشالاااا خوشبخت بشی عزیزممم  ی چنتا تکنیک حیاتی میگی واسم تحربه باشه ازشون استفاده کن ...

فدات انشالله که بهم برسین. مهربون باش اروباش باهاش رفیق باش نذارازت بترس ببین ازت حساب ببره ولی ترس نه بیرون برید خاطره درست کنید باهم شده یه کتلتی چیزی توخونه درست کن بگوبریم بیرون بخوریم دوتایی دستپخت هم مهمه

گاهی انسانم آرزوست
فدات انشالله که بهم برسین. مهربون باش اروباش باهاش رفیق باش نذارازت بترس ببین ازت حساب ببره ولی ترس ...

فدات عزیزم گفته هات همیشهه یادم میمونه عملشون میکنم مرسی ❤️🥺

فدات عزیزم گفته هات همیشهه یادم میمونه عملشون میکنم مرسی ❤️🥺

خواهش میکنم عزیزم مواظبش باش وکمکش کن پیشرفت کنه خودت هم راکدنمون تلاش کن واسه پیشرفتت

گاهی انسانم آرزوست
2706