2737
2739

بخارشو

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط بخارشو؟؟ بعدش خشک کنم چون بخار شو خیس میکنه

اره. با همون دستمال هایی که شیشه رو پاک میکنی، پاک کن برق میفته

هفته پیش تمیز کردم واقعا براق و قشنگ میشه. فقط مراقب باشه زاویه ش طوری نباشه که لامپاش خیس بشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

یک روش خدمت تون عرض می کنم که خیلی روش راحتی هست، منتها هنوز رایج نشده.

اون هم این که اول تمام اتصالات الکتریکی لوستر و لامپ ها رو باز کنید و فیوز رو هم قطع کنید

بعد سرکه سفید (حتما باید سفید باشه) و آب مقطر (حتما باید مقطر باشه و الا لک می ندازه) رو به نسبت 1 به 3 مخلوط کنید

زیر لوستر پلاستیک پهن کنید که آب چکیده شده روی زمین یا فرش نریزه.

بعد با یک اسپری به دقت تمام نقاط رو اسپری کنید.

این کار باعث میشه که تمام لک ها در محلول حل بشه و روی پلاستیک زیر بریزه.

چون سرکه و آب هر دو مقطر هستند، لک نمی ندازند.

فقط دقت کنید که لوسترتون حساس نباشه به این موارد. البته این دستور رو یک وبسایت خارجی گذاشته و تا حد زیادی میشه گفت معتبر هست.

در غیر این صورت باید تمام قطعات رو باز کنید و با شوینده ی مناسب و دستمال نرم مناسب تمیز کنید و سر جای خودش بگذارید. (البته سر جای خودش هم شاید بشه تمیز کنید).

نکته: حتما قبل از اتصال سیم و کلید برق، مطمئن باشید لوستر خشک خشک شده.