2733
2734
عنوان

پردرامدترین شغل

193 بازدید | 14 پست

اول بگید چیه الان به نظرتون

دوستان اگر سوالی راجب شغل و درامد دارید بپرسید پاسخ میدم اگر بلد باشم❤️

بابت تکراری بودنش ببخشید❤️🙏

دنبال شغل نیستم اگر تاپیکی راجبش میزنم صرفا هدفم کمک کردن و ایده دادنه

واهاااای کاربری جدید مبارک😂عهههه تاپیک جدید مبارک😂

میدونی من کی هستم؟ من یه دخترم که دنیا بهم یاد داد چقدر خودمو هم دوست داشته باشم! من خودمو باوجود نقص‌هام از بهترین‌ها میدونم! خودمو تو آیینه جهان از زیباترین‌ها میبینم و خودمو به راحتی وابسته و چرک نویس هیچ احساسی نمیکنم! مذهبی نیستم ولی عاشق خدام♡یکی از راه‌های درمان غمگین‌ترین بیماری دنیا صحبت با خداست "تاثیرش رو هر روز میبینم:)" وقتی حس کردی تنهاترینی، نیاز داشتی با کسی درد دل کنی اول باخدا حرف بزن بعد منو تگ کن باهات حرف بزنم♡سوال کنکوری داشتی بپرس طبق تجربه راهنمایی میکنم آقایون! ناموسا اگه واسه آشنایی درخواست بدی یه سفره از حرفای خوب برات پهن میکنم که جمع نشه🗡  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نظرت راجب فروش انلاین لباس

یکم صبر کنین و هزینه نتیجه خوبی داره انلاین شاپ به شدت داره میشرفت میکنه

بقول شوهرم کاری ک آدم کارفرمای خودش باشه پیشرفت داره 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
چرا بعضیا یه چیزای مسخره میفروشند تو اینستا اینقد فروش دارن ☹️

چون چیزای مسخره خیلی فروش داره

چ چیزی فروشش خوبه

لباس 

لوازم ارایشی

بدلیجات

اکسسوری

اکسسوری به شدت طرفدار داره الان

ممنونم😂🙏

امیدوارم ناراحت نشین اگه به شوخی میگم تاپیک جدید... جدی باوجود تکراری بودن خیلی مفیدن به خیلیا کمک مییشه

میدونی من کی هستم؟ من یه دخترم که دنیا بهم یاد داد چقدر خودمو هم دوست داشته باشم! من خودمو باوجود نقص‌هام از بهترین‌ها میدونم! خودمو تو آیینه جهان از زیباترین‌ها میبینم و خودمو به راحتی وابسته و چرک نویس هیچ احساسی نمیکنم! مذهبی نیستم ولی عاشق خدام♡یکی از راه‌های درمان غمگین‌ترین بیماری دنیا صحبت با خداست "تاثیرش رو هر روز میبینم:)" وقتی حس کردی تنهاترینی، نیاز داشتی با کسی درد دل کنی اول باخدا حرف بزن بعد منو تگ کن باهات حرف بزنم♡سوال کنکوری داشتی بپرس طبق تجربه راهنمایی میکنم آقایون! ناموسا اگه واسه آشنایی درخواست بدی یه سفره از حرفای خوب برات پهن میکنم که جمع نشه🗡  
امیدوارم ناراحت نشین اگه به شوخی میگم تاپیک جدید... جدی باوجود تکراری بودن خیلی مفیدن به خیلیا کمک م ...

نه بابا چرا ناراحت بشم

خواهش میکنم نظر لطفتونه

2706