2733
2739

معذرت میخام بابت سوالی ک میپرسم ولی واقعا حالم دیگ داره بد میشه، ی نفر هس هر موقع میخاد بیاد خونمون بمونه تن و بدنم میلرزه، جون وقتی میره دستشویی و میاد بعدش میرم رو سر شلنگ دستشویی پره مدفوعه، منم باید نایلون دست کنم و اونو بشورم شده کابوس برام چون خیلییییی حساسم، الانم شوهرم گفچرا رو سر شلنگ پر مدفوع بود نمیشد چیزی بگم چون از فامیل خودمه... چجوری بفهمونمش؟ چیکار کنم بفهمه و اینکارو نکنه؟ اصلا نمیدونم چرا رو شلنگ پی پیه میره دستشویی🤢🤢🤢🤮🤮🤮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اگه یه بچه کوچیک اون اطراف هست بگو وای فکر کنم این بچه اینطور کرده تا بفهمه دفه بعد بچه نبود همه میفهمن ایمه دیگه نکنه ولی سواله برام چطوری اینکارو میکنه اخه مگه میشه

به نظرم چیزی نگو خیلی معذب میشه

از اینکه می‌بینه شیلنگو کثیف کرده و همونجور رهاش میکنه و بقیه هم میفهمن کار اون بوده معذب نمیشه؟

اگر اینجا به ناحق دلم بشکنه به هیج وجه به هیییییچ وجه حلال نمیکنم...لاایکم نکن قشنگم...در جست و‌جوی آرزویی محال:)
2706