2737
2739
عنوان

تب ۳۹و نیم دخترم

716 بازدید | 31 پست

سلام‌مامانا به دخترم بروفن دادم یک ساعت پیش حدودا هنوز تبش بالای ۳۹ ئه پاشویه میکنم سرکه کف پاش مالیدم فایده نداشت

الان میتونم شیاف استامینوفن ۱۲۵بذارم؟ چون یک ساعت تازه میشه بروفن دادم تداخل ندارن باهم؟

سه سالشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اشکال نداره بزار 

۴ ساعته استا بده هشت ساعته پروفن

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2738

چقد این تب لعنتی بده،میخوای یساعت دیگه بزار،انشالله زودی خوب میشه پسرمو فقط با پاشویه تبشو پایین آوردم وگفتن پیاز حلقه ای زیر پاش بمال نمیدونم از کدوم بود بعد۵ساعت تبش پایین اومد

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
این چ مریضیه  دختر منم از پریشب تب کرده دیروز اصلا غذا نخورده ۹سالشه  بزور دیشب ی موز دا ...

خیییییییلی بده

خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه 

خودم هم‌ مریضم

تب بالا و بدن درد شدیییییید و سرفه های وحشتنااااک دقیقا مثل امیکرون که پارسال گرفتیم همینجور بود

2706