2752
2734

داستان اینکه من یه رییس جدی مغرور داشتم که همه ازش حساب میبردن الانم با بقیه همونه هیچ کس رو خیلی تحویل نمیگیره حتی اولش ازش متنفر بودم کم کم که منو شناخت رفتارش بهتر شد و چجوری بگم انگار یه آدم امن پیدا کرده بود به من خود واقعیشو نشون میده اما احساس میکنم داره به من وابستگی پیدا میکنه یا علاقه هر چی و نباید اینجوری بشه چون چنتا مشکل بزرگ وجود داره مشکل اصلیو الان میگم طولانی نشه

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسم رمانش چیه؟؟؟؟

در جستجو زن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

مشکل اینجاست 17 سال از من بزرگتر هستش و از ازدواج قبلیش یه بچه داره که با مادرش زندگی میکنه البته سنش کمتر میخوره موهاش هنوز مشکیه قدشم 190 خوشتیپم هست و منطق میگه این رابطه شکل گرفتنش برای اون که ن ولی برای من مشکل ساز خواهد بود با اینکه ویژگی های مثبتی هم داره به عنوان یه مرد که سلیقه من هست راستش اولش خودم یکم دلم بود ولی راجب اینجور فاصله سنی داستانا خوندم همه میگفتن اشتباهه بعدش امروز

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
اسم رمانش چیه؟؟؟؟

کاش رمان بود چون دردسره فقط برام

حتما منشی شرکتم با غیض نگاات میکنه

جدی بانمک نشید دوستان کمک میخوام ازتون بزارید بگم کامل

اسم پسره آرشام احتشامه😂

خیلی تخیلی شروع شد احتمالا قدش بلنده ادکلن تلخ میزنه ففط با بغل خانوم اروم میشه ماشینش هم مشکیه

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..

ببین مرد هرچقدر خوب باشه بچه داغونت میکنه مخصوصا بچه بیاری بدترت میکنن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
صبا که میخوای بری سرکار از نرده خونه دوبلکستون سر میخوری بیای پایین؟

نه ما معمولی هستیم عزیزم 

2706