2733
2734
بچه ها یادتونه که گفتم بیبی چکم مثبت شد بعد از 18 روز تاخیر پری امروز صب رفتم ازمایش تیتر بتا دادم خیلی استرس دارم خیلی نگرانم نکنه منفی بشه نکنه مثبت کاذب باشه بچه ها دعا کنید
دوست داشتن نینی کوچیکی که تو دل دارم از همه چیزای دورو برم قشنگ تره سپاس خدا جون
ایشالا مثبت باشه عزیزم
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

امروز روز شهادت باب الحوائج امام موسی الکاظم هست دوستم توکل کن وانشاالله بحق این روز که دلشاد بشی

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2731
انشاالله مثبت باشه عزیزم

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

خوبی بارانا جون

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

مرسی مارال جونم نینی خوبه از طرف من ببوسش. مارال واسم دعا کن

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

الهی خدا دلت رو شاد کنه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
مارال جون میخواستم بابت یه ختمی که درباره سوره واقعه بود تو تاپیکی معرفی کرده بودی ازت تشکر کنم گلم من تو دومین شب که دیشب بود حاجت مورد نظرم رو که خیلی مهم بود گرفتم؛الهی به همه آرزوهات برسی ممنونم
صاحب تاپیک عزیزم شرمنده
وای ممنون کوثر جان خدا روشکر که حاجتت وگرفتی

بارانا جونم الان فاطمه جونم داره شیر میخوره الهی بحق همه طفلای پاک رو زمین بحق این روز که سال دیگه اینموقع بچت تو بغلت باشه عزیز دلم

امیدوارم به ارزوت برسی بیاخبربده چی شد
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄