2737
2739
عنوان

تب كودك

62 بازدید | 3 پست

سلام دخترم ديروز تب شديد داشت پاشو كردم و شياف زدم كنترل شد امروز صبح تمام بدنس كهير قرمز زد و دون دون شد پماد كالامين استفاده ميكنم الانم تبش برگءته صورتش كبود شده و اطراف بينيش قرمزه چيكار كنم ؟

ببرش دکتر احتمالش هست ابله مرغون گرفته باشه 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

سلام عزیزم این یه ویروسه 

شهر ما اکثرا رو گرفته بچه های کوچک اذیت میشن تب شدید میگیرن که با شیاف فقط یکم کنترل میشه 

مرتب پاشویه بده 

دون دون قرمز پشت کمر و جاهای دیگه میزنه خیلی زیاد اشکال نداره بخاطر همون تب ویروسه بعد دوسه روز خود به خود خودش میره نگران نباش 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731