2777
2789
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36187 بازدید | 3254 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساناز جان برای خارش باید مواد پروبیوتیک مصرف کنید ابتدا درمان کنید و بعد هفته ای دو بار لاکتوفم یا ماست پروبیوتیک بخورید خونریزی بعد از نزدیکی مطرح کننده عفونت دهانه رحم حتما باید معاینه بشید
بله معاینه شدم همینو گفتن مترونیدازول و داکسی ساکلین و پماد داخلی دادن همین کافیه؟
دختر کوچولوی من الهی همیشه سلامت باشی و از هر چیز بهترینش نصیبت بشه مامان ی عالمه دوست داره و همیشه از خدا میخواد مواظبت باشه
سلام من پریودهام 30روزس از کیت تخمک گذاری استفاده کردم در روز13 دوخط کمرنگ بود روز 14 استفاده کردم یه خط پررنگ بود در صورتی که احتمال میدم 17 تخمک گذاری باشه میشه راهنماییم کنید
خیانت=افتابه اسید   
سلام من پریودهام 30روزس از کیت تخمک گذاری استفاده کردم در روز13 دوخط کمرنگ بود روز 14 استفاده کردم یه خط پررنگ بود در صورتی که احتمال میدم 17 تخمک گذاری باشه میشه راهنماییم کنید
خیانت=افتابه اسید   
با سلام گلایل عزیز اگر همیشه سیکل قاعدگی شما 30 روزه است احتمال تخمک گذاری شما در روز 16 سیکل بیشتر است با این حال با استفاده از کیت و مثبت شدن نتیجه می توانید با اطمینان بیشتری روز تخمک گذاری خود را پیدا کنید.
با سلام .دوست من سه ماه نیمه زایمان کردن(طبیعی)والان سه فرزند دارن میخواستن از یه روش جلوگیری استفاده کنن که عوارض کمی داشته باشه قبلا از قرص استفاده می کردن و خیلی اضافه وزن پیدا کردن و الان قصد دارiud بذارن اما میترسن که طول بکشه تا باهاش کنار بیاد و الانم کمی کم خونی دارن به نظر شما چه کار کنن؟ممنونم از پاسختون
کاریش نمیشه کرد افتاده اتفاق
مرکز مشاوره عزیز برات تو خصوصی پیام گذاشتم اخه نمیشد اینجا بگم لطف کنید جواب بدید
چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
فاطیمای عزیز با توجه به توضیحات شما IUD روش خوبی برای دوست شما می باشد. پس از گذاشتن آن با مصرف قرص آهن و مفنامیک اسید کم خونی و خونریزی ایشون کنترل خواهد شد. در صورتیکه پس از گذاشتن آن رضایت نداشته باشند می توان آن را خارج نمود و روش دیگری پیشنهاد داد.
2801