2737
2734
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست
سلام خسته نباشید از نظر استروژن قرص ضدبارداری آل دی بهتر است یا سیپروترون کامپاند ممنون ميشم جواب بد ...

سلام بسته به اینکه برای چه موردی میخواییید مصرف کنید

هر دو استروژن دارن اما نوع پروژسترون آنها متفاوته

سیپروترون ضد آندروزنه ( ضد هورمون مردانه)

سلام خسته نباشید ببخشید من ی توده سفت و کلملا متحرک اما بدون درد تو سینمه میترسم ی سونو هم رفتن نگفت ...

سلام بهتره با فاصله سه ماه سونو بدید و اگر سابقه بارداری دارید میتونید ماموگرافی هم بدید اگر التهاب باشه به مرور کوچک میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آیا یک خانومی که سه ماهه بارداره میتونه به مسافرت مشهد بره با اتوبوس میخواد بره و یک روز و نی ...

سلام بهترین زمان دندانپزشکی که قبل از بارداریه اما در سه ماهه دوم بهترین فرصته که به دندانپزشکی مخصوص باردارها مراجعه کنن

اگر سابقه سقط ندارن و به طور طبیعی باردار شدن میتونن برن سفر

فقط باید هر چند ساعت یکبار یک ربع قدم بززن

سلام خسته نباشین ۱۸ سالمه بعد سوزش ندارم ولی ترشحات سفید رنگ بد بو دارم زمان قاعدگی هم بهم خورده خوا ...

سلام در مرحله اول مسات زیاد استفاده کنید

دوم اینکه خودتون همیشه خشک نگه دارید و لباس کاملا نخی

8 ساعت خواب و 8 لیوان اب در کنار تغذیه صحیح میتونه هورمونها رو تنظیم کنه اما اگر همچنان مشکلات ادامه داشت باید برید دکتر

2728
سلام بسته به اینکه برای چه موردی میخواییید مصرف کنید هر دو استروژن دارن اما نوع پروژسترون آنها متفا ...

من سندرم ترنر دارم سیپروترون کامپاند میخورم 

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  

سلام خسته نباشین ی سوال داشتم 

ی توده  پشت رحمم داشتم عمل باز کردم ی سوال داشتم تا جه زمانی میتونم رابطه برقرار کنم هشت بهمن عمل کردم الان بهترین زمان برای برقزاری رابطه کی هست لطفا جواب سوالمو بدین 🙏🙏

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2740

سلام من خرداد امسال یک هفته دیگ مونده ک برم تو چهار ماه سقط داشتم و اینکه دکترم تشخیص نداده بود ک دو قلو باردارم منم دکترمو عوض کردم و وقتی پیش دکتری ک عوض کردم رفتم بعد از معاینه یه سری دارو برای عفونت و اینکه ضعیف شده بودم ویتامین هم نوشت و گفت اینا رو استفاده کن بعد از شش ماه یعنی از آذر ماه به بعد دوباره اقدام کن و تا وقتی هم باردار نشدی پیش من نیا من دوماه اقدام کردم ک خبری نشد و الانم که این ویروس اومده فعلا اقدام نمیکنم و نمیدونم ک چکار کنم یا اینکه دوباره دکترمو عوض کنم لطفا راهنمایی کنین. ‌‌‌‌😔😔😔😔😔

سلام خسته نباشین ی سوال داشتم  ی توده  پشت رحمم داشتم عمل باز کردم ی سوال داشتم تا جه زما ...

سلام هر زمان که بهبودی کامل اتفاق بیفتد و بخیه ها بهبود پیدا کرده باشد

سلام من خرداد امسال یک هفته دیگ مونده ک برم تو چهار ماه سقط داشتم و اینکه دکترم تشخیص نداده بود ک دو ...

سلام دکترتون دیگه عوض نکنید

تا عید استراحت کنید و در این زمان خودتون تقویت کنید

از موبایل دوری کنید در زمان اقدام

2706