2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتم تاپیک های گگذشتت خواندم.چرا تخمک اهدایی نمی‌گیری شاید نتیجه گرفتی

من نمیتونم تخمک کسی رو بگیرم که از سلامت جسم،روان،هوش و... اطلاعی ندارم. عین اینه که بچه دیگری رو بزرگ کنی که من علاقه ای ب اینکار ندارم.امیدوارم خدا کمکم کنه

مشکلم ذخیره کم هست سنمم بالاست ورزش ب تنهایی کافی نیست.ای وی افم حتی کردم منفی شد

عزیزم طب سنتی رو هم امتحان کن. امیدوارم نتیجه بگیری.شاید بلغم زیاد رحمت مانع از آی وی اف شده. 

عزیزم طب سنتی رو هم امتحان کن. امیدوارم نتیجه بگیری.شاید بلغم زیاد رحمت مانع از آی وی اف شده. 

دوروز پیش رفتم طب اسلامی. گفت مزاجت صفراست . من همیشه سردوتر بودم هنگ کردم ک درست میگه یا نه

دوروز پیش رفتم طب اسلامی. گفت مزاجت صفراست . من همیشه سردوتر بودم هنگ کردم ک درست میگه یا نه

رحمت که بلغمه. اگه صفرا بود که نطفه رو نگه می‌داشت. از منم بلغمه به زور یه بچه رو نگه داشت قبلش دو تا سقط داشتم پسرم رو هم با کلی نذر و نیاز نگه داشتم داشت سقط میشد. دیگه هم باردار نشدم. علتش هم بلغم زیاد رحمم هست.

رحمت که بلغمه. اگه صفرا بود که نطفه رو نگه می‌داشت. از منم بلغمه به زور یه بچه رو نگه داشت قبلش دو ت ...

واقعا نمیدونم چی کنم خودمم ب مزاج شناسیش شک کردم.حالا بهم گفته ۳میلیون بده ازشیراز برات دارو بگیرم رحمت ازاین رو ب اون رو میکنه

2706