2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رژگونه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2728
2740

من عطر و لوازم مراقبتی پوست زیاد میخرم

لوازم ارایشی بجز رژ که زیاد میخرم بقیه فقط وقتی تموم بشن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
سوالت رو بپرس اگه بلد باشم یا کسی بدونه جواب میده

موهام رو دودی خیلی روشن کردم

حالا خیلی روشنه از روی همین رنگ دودی یه رنگ موی ساده آبی یا خاکستری بخرم بزار میشه یا نه؟

خدایا کمک کن تو سال جدید به آرزوهام برسم گواهینامم رو بگیرم دماغمو عمل کنم و اونی که منتظرم پیام بده 

فقط تینت 😢

از دیگران انتظار نداشته باشید اونجوری که میخواید باهاتون رفتار کنن، اول از خودت شروع کن به خودت احترام بذار تا دیگران تو رو لایق احترام بدونن...........     آرزوی تو دستور توست به ارزوهاتون دستور برآورده شدن بدین 💕💕.     به خودتون عشق بورزید و تا میتونید زندگی کنید روزهایی که میگذره تکرار نمیشن خوشی ب کامتون❤️
من عطر و لوازم مراقبتی پوست زیاد میخرم لوازم ارایشی بجز رژ که زیاد میخرم بقیه فقط وقتی تموم بشن

لوازم مراقبت پوستی چه چیزایی و چه مارکی میخری؟

خسته ای دل تاکی قراره تحمل کنی؟
2706