2733
2734
عنوان

سوزش تخمدان چپ

158 بازدید | 7 پست

سلام دوستان میشه راهنمایی کنید منو؟ خیلی نگرانم

دوستان من الان چند ماهه بالافاصله بعد از پریودی  که پاک میشم

به مدت مثلا ۴ یا ۵ روز  سمت چپ رحمم یا نمیدونم تخمدان چپم خیلی میسوزه؛بعد خودش کاملا خوب میشع تا ماه بعدی پریودی و پاک شدن دوباره همین داستانو دارم

کسی دلیلشو میدونه؟نگرانم خیلی

درضمن  قرص اینوریتول هگزا مصرف میکنم

سلام،خوب برو دکتر زنان برات چکاپ بنویسه، با سونوی واژینال و پاپ اسمیر همه چیز مشخص میشه.

چه زیباست امیدوار بودن و با امید زندگی کردن...نه امید به خود که غرور است، نه امید به دیگران که حماقت است. امید به خدا منبع تمام آرامشهاست...
سلام،خوب برو دکتر زنان برات چکاپ بنویسه، با سونوی واژینال و پاپ اسمیر همه چیز مشخص میشه.

قرارِ قرصم تموم بشه؛ برم سونو

گفتم قبلش بپرسم

شاید کسی بدونه؛ چون ذهنم درگیر بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرارِ قرصم تموم بشه؛ برم سونو گفتم قبلش بپرسم شاید کسی بدونه؛ چون ذهنم درگیر بود

نه فکرای بد نکن.برو دکتر حله

چه زیباست امیدوار بودن و با امید زندگی کردن...نه امید به خود که غرور است، نه امید به دیگران که حماقت است. امید به خدا منبع تمام آرامشهاست...
2728

علائم کیست تخمدان شامل درد لگن، درد در کمر و ران است.  در زمان قاعدگی یا در حین رابطه جنسی، درد لگن داشته باشید.

علائم دیگر کیست تخمدان عبارتند از:

•  درد هنگام اجابت مزاج
  •  حالت تهوع
  •  استفراغ
  •  حساسیت پستان
  •  پری شکم
  •  فشار بر مثانه و تکرر ادرار
  • اگه این علائم رو داری احتمالا کیست داری،که جای نگرانی نیست این روزا بیشتر خانمها درگیرشدن.
2738