2733
2739
عنوان

شوهرم اصلا قدردان زحماتم نیس 🥲

152 بازدید | 17 پست

با دو تا بچه،همه کار خونه با منه،خونم بزرگه بعضا واقعا نمیرسم،پسرم هر چی مرتب میکنم پشت سرم بهم میریزه،دخترم درسهای همه اش با منه ،واقعا کوچکترین کمکی بهم نمیکنه،حالا با کمال پرویی بهم میگه لباس های زیرمو هم حموم تو بشور ،اخه من واقعا همین لباس پسرمو بشورم چون لباس بچه تو لباسشویی خراب میشه و لباس زیر خودمو بشورم ،خیلی نمک نشناسه،البته همیشه میشستم از امروز نشستم،

بهش میگم نمیشورم با کمال پررویی میگه تو رو برا چی گرفتم،

خیلی بد اخلاقه،البته بد اخلاقیش اینجوری نیس که داد و بیداد و فش اینا بده بیشتر لحن حرفش بد هست ،نمک نشناسه،بی معرفته،شعور نداره مثلاً من خونریزی دارم پریودم خستم،حالیش نیس ،مثلا ممکنه یکم خونه نامرتب باشه،

همیشه مرتب تمیز ناهار شام مرتب یه کلمه از دهنش در نمیاد که خسته شدی دستت درد نکنه،ولی نباشه غر میزنه،

از مادرشوهرمم نکن یه آدم وحشی ،اینم تربیت پسرشه،

مادرش بشدت اذیتم می‌کنه

منم مامانم و خواهرام میگن بسه نمیزاریم ارتباط داشته باشی و منم قطع رابطه کردم،

البته راحت شدم

ولی همسرم خیلی بی معرفته

حتی بچه هامم دوستش ندارن

ظاهر زندگیم خیلی خوبه ولی از دورن من پوشیدم

کم‌کم تنفر پیدا کردم بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی از مردا فکر میکنن یه سرکار که میرن دیگه کافیه و میان خونه فقط دراز میکشن

دقیقا،والا دو تا برا خودش ماشین خریده،حتی یکیشم نامیده من برونم،میترسه ببرم مامانمو یا خواهرمو سوار کنم نمیده،پول جمع می‌کنه برا خودش زمین ،باغ اینا میخزه،هیچی,بنامم نیس،یدونن دستبند گفتم بخر همه چیز خرید الا دستبند من

2728

سلام و درود

خودش باید رعایت کنه لباس زیر که باید هر کی خودش بشوره از لحاظ بهداشتی هم صحیح نیست 

چه زیبا گفت احمد شاملو به آیدا،،،خدای کوچک من .              دوستت دارم سرزمینم و فدای هموطنانم میشم در هر کجای جهان هستی منتظرم آیدا 
2740
دقیقا،والا دو تا برا خودش ماشین خریده،حتی یکیشم نامیده من برونم،میترسه ببرم مامانمو یا خواهرمو سوار ...

عزیزم شماهم بفکر خودتون باید باشید سرمایه جمع کنید یه سری کارا رو سبک تر کنید مثلا هر روز غذا درست نکنید یا ناهار فقط با شما باشه ظرفا رو بذارین تو ماشین و.. 

My body is a work of art he eaten this van Gogh 🎨🗿
دیگه گفتم دست نمیزنم بمونه،حتی پروعه خیلی

توو زندگی زناشویی گذشت خوبه بی خیال 

چه زیبا گفت احمد شاملو به آیدا،،،خدای کوچک من .              دوستت دارم سرزمینم و فدای هموطنانم میشم در هر کجای جهان هستی منتظرم آیدا 
عزیزم شماهم بفکر خودتون باید باشید سرمایه جمع کنید یه سری کارا رو سبک تر کنید مثلا هر روز غذا درست ن ...

ظرفها رو میزارم ماشین ولی چند روزیه تو دستم میشورم چون انگاری سرویس میخواد ولی در کل کارم زیاده

توو زندگی زناشویی گذشت خوبه بی خیال 

والا عمری هست مردای ایرانی دارن از زنا بیگاری میکشن و حبسشون کردن تو خونه بعدم هر غلطی مجازه براشون تو خارج بری شرایطتو بگی پناهندگی باید بدن به بعضیا

My body is a work of art he eaten this van Gogh 🎨🗿