2737
2739
عنوان

دکتر ملک منصور اقصی

| مشاهده متن کامل بحث + 363768 بازدید | 983 پست
آره عزیزم آز هورمونی بود نیازم نیست که ناشتا باشی،فقط هر مدارکی که داری با خودت ببر.من مشکل تنبلی تخمدان دارم تا الان 3 بار IUI شدم و3 ساله که منتظرم، امیدم به خداست .شما مشکلتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جون این آدرس وشماره دکتر اقصی هستش:88884846 و آدرس:خ ولیعصر -روبه روی بیمارستان دی ،ساختمان پزشکان دی طبقه 11 ،وعزیزم الان دارن وقت جدید میدن حتما زنگ بزن اگرم اشغال بود کوتاه نیا اینقدر زنگ بزن تا جواب بدن.سارا جان اگر شما همون خانمی هستی که تو کلوپ ختم بسم اله هستی وامروز گفتی که جنینات نگرفته اصلا به این دکتر شک نکن چون اگه بری پیشش حتما جواب میگیری.هیچ وقت به لطف خدا شک نکن مطمئن باش دوستت داره.
2728
سروین جون
ممنون که جوابمو دادی
اگه هستی خواهش میکنم بهم (البته اگه اشکالی نداره )دقیقا بگو چی گفتن
منظورم اینه که معمولا روند کاراشون چطوریه و چه آزمایشایی مینویسن
و اینکه تست نزدیکی چیه

ممنون
2740
سلام ،.ببخشید من فقط زمانی که سر کارم دسترسی به اینترنت دارم.دوست خوبم (مامان جونمی) من ساعت 2 بعد از ظهر اونجا بودم نفر اول، منشی ها ساعت 3 در را باز کردند ومن پرونده تشکیل دادم البته با پرسش وپاسخ مشاورین وبعد منتظر شدم تا برم پیش دکتر که دکتر انصاری ویزیت کردند وگفتند اول آز هورمونی باید بدم وبعد آمپول بزنم تا پری بشم چون من 7 ماهه که قطع پریود دارم وگفتن از روز 5 پری قرص اتینل استرادیول بخورم برای تست نزدیکی وروز 7 یا 8 پری صبح بین ساعت 6-7 نزدیکی وهمون روز برم مطب برای تست که ببینن حرکت اسپرمها در رحم به چه صورتی هست.
سلام دوستان
من دیروز با کلی زحمت تونستم 2 بار شماره مطب دکتر اقصی رو بگیرم ولی جواب ندادن که بتونم وقت بگیرم کلی حالم گرفته شد میتونین بگین علتش چی بوده اینجوری که وقت گرفتن خیلی سخت میشه .
مریسام جون چون شوهرم آزمایشش نسبتا جدید بود فقط برای خودم آز دادن.آرمینا جون سعی کن حتما تماس بگیری اگه موفق نشدی برو مطب وقت بگیر چون روزی که من رفته بودم خیلی ها حضوری اومده بودن وقت بگیرن.