2733
2739
عنوان

هفته۶بارداریم لطفا کمکم کنید

97 بازدید | 34 پست
سلام مامانای عزیز خوبین؟من تازه اومدم تروخدا جوابمو بدین اخرین پریودم۶مرداد بود ۱۳شهریور از دادم بتام۷۶بود۱۶شهریور از دادم بتام۹۷۶شد ۲۰شهریور بخاطر درد و لک سونو دادم ساکو دید۴mmدوباره۲۶شهریور بخاطر خونریزی سونو دادم ساکو دید اندازشم۱۲mmبود وسونوگرافی سن بارداریو زده۵هفته و۲روز جنینم نتونست ببینه جفتم خونریزی کرده بود یکم ز .دیروز دکتر گفت سن بارداریت به تاریخت نمیخوره این درد و خونریزیتم احتمالا بخاطر سقط باشه میشه کمک کنید کسی این موقعیت بوده ؟تروخدا زود جوابمو بدین
سلام عزیزم. من اطلاعی ندارم.. ولی اگه میتونستی میرفتی که سونوگرافی عالی که بتونه جنینو تشخیص بده بهتر بود... الان زوده به سقط فکر کنی.. ممکنه سونوگراف اشتباه کرده باشه
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس رو از خودت دور کن‌ اگر لقاحت دیر بوده باشه کاملا طبیعیه. بعدم جنین توی هفت هفته تشکیل می شه. تند تند نرو دکتر و به خاطر خونریزیت شیاف استفاده کن. دکترا فقط استرس می دن.
2728
2740