2733
2734

توروخدا دعا کنید امروز با خبر سلامتی بابام خوشحال بشم 

قراره بره آندوسکوپی و کلونوسکوپی 

من شهر دورم و از استرس دارم میمیرم 

براش دعا کنید حالش خوب بشه

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست..! و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است..آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند ! ـــ🗞دکتر شریعتی📨ـــ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعاکردم 

توروخدا واسم دعا کنید زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم 

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2728
آندوسکوپی و کولونوسکوپی چیز خطرناکی نیست من انجام دادم

میدونم چیزی نیس 

مدتیه خودش حالش خوب نیس از اون میترسم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست..! و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است..آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند ! ـــ🗞دکتر شریعتی📨ـــ

انشلا ک خوبه ..ایت الکرسی بخون عزیزم....و اگ تونستی ۱۰۰۰حمد نذر امام زمان کن 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2740

انشاالله خوب میشه خبرخوب میشنوی من تودلم جوردیگه دعاکردم انشاالله خبرخوب بشنوی وادامه زندگیت باارامش باشه

به زودی دراین مکان امضای زیبایی درج خواهد شد!.......البته اگه دوباره اینجاروپیداکنم😂😂😅قلب منیBولی خیلی بیشوری اه خری مغزنداری هرچی میگم ایه یاسین توگوش خرخوندنه....
منم از دعای بچه های اینجا جواب گرفتم ایشالا که خیره عزیزم صلوات فرستادم به نیت عافیت پدرت  خبر ...

ممنون مهربون حتما

حمد خوندم نگران نباش چیزی نیست

ممنون

انشاالله خوب میشه خبرخوب میشنوی من تودلم جوردیگه دعاکردم انشاالله خبرخوب بشنوی وادامه زندگیت باارامش ...

مرسی مهربونم