2737
2734

انقدر گریه کردم که دیگه چشمام باز نمیشه 

چه مرحله سختیه 

بیچاره بغض کرد یکم و کنار اومد 

ولی خودم داغونممم

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

اومده میگه مامان خوبی 

ممه خوبه 

بمیرمم برا بچم 😭😭😭😭

یعنی این روزا رو ممکنه یادش بمونه 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نکنه یک هو داری میگیری بچه رو.

نه شیر فقط برا خواب میخوره الان چن وقته دیگه اونم چسب زدم که نخوره

چرا یعنی شیر دادن و انقدر دوست داری؟

اتفاقا فقط دوماه اول یکم دوست داشتم دیگع بقیشو بدم میومد 

فک نمیکردم اینطوری بشم 

2738
نه شیر فقط برا خواب میخوره الان چن وقته دیگه اونم چسب زدم که نخوره

شکمش پر کن و اونقدر باهاش بازی کن تا خسته بشه و بخوابه

شیرو فراموش میکنه

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
خیلی درکت می کنم. بچه ی من سه ماهه بود به خاطر آلرژیش که خوب نمی شد باید از شیر می گرفتمش و شیر خشک ...

اره واقعا منم خیلی گریه کردم امشب دیگه اخرش بچم بغضش ترکید میگف مامان گریه نکن😭😭😭😭

خب عزیزم به مرور کمش کن بچه رو چرا عذاب میدی اصلا گیرم یادش نمی‌مونه خودت چی گریه هاشو میتونی فرام ...

فقط یکم بغض کرد گریه خیلی نکرد ولی چون من اشکم بند نمیومد اونم گریش گرفت 

عزیزم کمش کرده بودم بچه من اصلن وابسته نبود 

فقط برا خوابیدن دیگه این اخریا میذاشت دهنش

شکمش پر کن و اونقدر باهاش بازی کن تا خسته بشه و بخوابه شیرو فراموش میکنه

اصن هر کاری کردم امشب سمج شده بود فقط میگف بریم ممه بخوریم 

امروز تازه شروع کردم که بهش ندم 

خیلی سخته 

فکر نمیکنم هیچ صحنه ای برای بچه ازار دهنده تر از این باشه که مادرش بشینه جلوش گریه کنه

اگر نگران تو ذهن موندنی مطمئن باش فقط همین کارت تو ذهنش میمونه. با روانش بازی نکن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706