2737
2739
عنوان

عاشق شدین؟؟؟

114 بازدید | 10 پست

من از ی پسری تو دانشگاهمون  خیلی خوشم میاد 

اونم خیلی منو نگاه میکرد گاها بهم لبخند میزد

منم به بهونه جزوه رفتم باهاش همکلام شدم ی سری دیگه هم سوال درسی ازش پرسیدم

بعد بار دوم که باهاش حرف زدم به شدت خوش اخلاق بود و خودش اول اومد با من سلام علیک گرم کرد 

الانم همو که میبینیم مودب با لبخند سلام میکنه 

به نظرتون خوشش اومده؟؟ یا چون مودبه اینطوری برخورد میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خبر سوال بعدی🫥

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2740
عاشق شدید؟ سوال مرحوم فریدون فرخزاد ❤

و مهران مدبری 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔