2737
2739
عنوان

تحصیل در ترکیه

71 بازدید | 3 پست

سلام لطفا اگه اطلاعات دارید راهنماییم کنید 

من امسال دیپلم میگیرم رشتم انسانیه با یه مبلغی پول میتونم برم دانشگاه خصوصی ترکیه درس بخونم دانشگاه های دولتیش ازمون ورودی داره که مال رشته تجربی و ریاضیه و من نمیتونم بدم مجبورم برم خصوصی 

معدلم بالاعع درسمم خوبه میتونم کنکور رتبه خوب بیارم ولی دلم‌ میخواد برم زبانم بلدم کسی رفته ببینه چجوریه یا اطلاعات داره ؟ 

اهان راستی نمیخوام اونجا زندگی کنم میخوام بعدش برم اروپا از اونجا شرایط مهاجرت خوبه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اونجایی که شنیدم دانشگاه‌‌های ترکیه ظاهرا اونور همچین اعتبار ندارن چک کن حتما دانشگاهش معتبر باشه تو اروپا

البته میتونی کارشناسی رو ایران بخونی براش ارشد اپلای کنی که خب اونم شرایط و مشکلات خودشو داره

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731