2752
2734
عنوان

ضد آفتابی که برق نزنه

87 بازدید | 8 پست
سلام. من سان سنس استفاده میکنم.راضیم مشکلی ندارم.اصلا برق نمیندازه حتی تو تابستون با عرق کردن هم برق نمیزنه، دوست دارم عوض کنم، الارو و بیودرما چطوره؟ برق میندازه؟ پریم یه مدت استفاده کردم واسه زمستون مصرف چندساعته خوبه ولی بعدش میریزه و برق میندازه، تابستون که کلا آب میشه.
من مشکلات زیادی در زندگی داشتم ولیکن لب های من از آن ها آگاه نبودند و همیشه خنده بر آنها نقش بسته بود. چارلی چاچلین
خب وقتی سان سنس خوبه چرا میخوای عوضش کنی
میشه یه صلوات واسه حاجت روا شدنم بفرستید ❤ اجرتون با حضرت فاطمه زهرا(س) ❤ ◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇💕 در پیشگـاه خـداے مـن هیچ آرزویـے محـال نیست💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همینطوری ، محض کنجکاوی ، خسته شدم از بس سان سنس خریدم
من مشکلات زیادی در زندگی داشتم ولیکن لب های من از آن ها آگاه نبودند و همیشه خنده بر آنها نقش بسته بود. چارلی چاچلین