2733
2739

امروز خونه پدرم بودم 

عمم زنگ زد به پدرم گف پاشو بیا اینجا کارت دارم

پدرمم به من گف اگه میخای بری خونه خودت بیا باهم بریم

آخه منو عمم ی کوچه فاصله داریم

منم باهاش راه افتادم رسیدیم سر کوچه دیگه از هم خدافظی کردیم 

من دیگه تعارف نزدم که بیا بریم خونه ما

بنظرتون بد کردم؟

الان عذاب وجدان دارم میگم اون لحظه از چی ترسیدم که اینجوری کردم

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

نه زشت نبود

منم مثل توعم

لعنت به خانواده شوهرم که کاری باهام کردن از تک تک رفتارهای خودم ایراد میگیرم

کاش خدا کمکم کنه مستقل بشم

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه زشت نبود منم مثل توعم لعنت به خانواده شوهرم که کاری باهام کردن از تک تک رفتارهای خودم ایراد میگ ...

تو چقدر منی من چقدر توام

خدا کمکمون کنه انشالله

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
2728