2733
2734
عنوان

کند بودن پسرم

192 بازدید | 27 پست

سلام خانما  پسرم کلاس چهارم هست  خیلی کند مینویسه البته همه ی کارهاش را کند انجام میده غذا خوردن که دیگه نگم همیشه اعصابم خورد میکنه همه میخورن میرن این یک ساعت در حال خوردنِ 

چه کار کن دستش تند بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولش کن

چیکارش داری؟ 

اگر موضوعی نیست ک نیاز ب دکتر یا مشاوری چیزی باشه دیگ اهمیتی نداره از دنیا ک عقب نیست

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
2731

دست ورزی انجام بده باهاش 

مثلا کاغذ باطله یا روزنامه بده دستش بگو مچاله کنه ، هم دودستی هم یه دستی مچاله کنه 

خمیر بازی بده دستش 

یا خودت ارد و اب بده بهش خمیر کنه 

کم کم ماهیچه های دستش قوی میشه 

تا کلاس هفتم قوی میشه

🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR يمكنك أن تشعر بالله في لحظات بسيطة، في قلق الحب والخطايا اللاإرادیة _____________________________________________ آره من فرشته عذابم _ فرشته رو مخم _ فرشته بی اعصابم _ NO اعصاب _ به پروفایلم نگید رو مخ __ من خودم هم رو اعصابه خودمم ، چ برسه شما بای
ولش کن چیکارش داری؟  اگر موضوعی نیست ک نیاز ب دکتر یا مشاوری چیزی باشه دیگ اهمیتی نداره از دن ...

نمیدونم جای نگرانی داره یا نه   اگه اینجوری پیش بره که تو همه کارها میمونه

2706