2737
2734
سلام،من ی خواهرشوهر دارم که الان دوسالی هست منشی مطب ی خانم دکترشده که تایم کاریش هر روز بجز ۵شنبه وجمعه که تعطیل هست ۴تا۸:۳۰هست ومنزلش تامحل کارشم نزدیکن یعنی شاید ۲۰تا نیم ساعتی طول بکشه،ی دختر داره که امسال میره کلاس اول وتو این دوسالم این طفل معصوم رو با خودش میبرد و میاورد البته بعضی وقتام تنها توخونه میذاشتش ومیرفت سرکار،تازه پیش دبستانی هم پول نداد که بره،حالا من هیچ جوری نمی تونم با این قضیه کناربیام که واقعا ی مادر میتونه انقدر راحت بچشو بذاره خونه وبره سرکار؟
وقتی ردپای احساس سبزرادرقلب کسی باقی بگذاری,بیشترازحاضرین,حاضرخواهی بود,حتی اگرغایب باشی.....
عزیزم وقتی به پول نیاز داشته باشه مجبوره اینکارو انجام بده
دیدند خوشم آمده از تو 🙈همہ گفتند او عمرا اگر از تو یہ درصد خوشش آید☹️ بر کارت عروسے همہ دیدند نوشتیم:😜 دیوانہ چو دیوانہ ببیند خوشش آید😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جالب اینجاست که نیازمالی هم نداره ولی کلا ناشکره ومدام میناله،حقوقشم مستقیم میده طلا یا حساب بانکیش واریزمیکنه،وجالبتراینکه امسال هم که دخترش میره کلاس اول بازم میخاد بره سرکار وبچه رو بذاره به امون خدا،واقعا اعصابم بهم میریزه وقتی میبینم ی مادر انقدر پولکی وطماع هست که حتی بچشم داره فدای خودشو کارش میکنه
وقتی ردپای احساس سبزرادرقلب کسی باقی بگذاری,بیشترازحاضرین,حاضرخواهی بود,حتی اگرغایب باشی.....
عزیزم شما قرار نیست درک کنی در حال حاضر احتمالا بهترین کار ممکن همین هست
بزرگترین ترازدی زندگی انسانی اینه که:داشته هایمان را قدر ندونستیم اما میخوایم نداشته ها رو بدست بیاریم......
2738
نیایش جان اگه بچه عاقل باشه اره من خودم 5.5 ساله بودم خواهرم دنیا اومد گاهی حتی مامانم اونو پیش من میراشت میرعت جایی البته در حد یک.ساعت میدونم زمونه عوض شده ولی خب اگه مجبور باشی و بچه عاقل و اروم عیبی نداره
مامان منم کارمند بود!تقریبا با همین ساعت کار! مهد کودک و پیش دبستانی هم نرفتم! مطمئن باش هیچ کس در دنیا به اندازه مادر برای بچش دلسوز نیست حتما شرایطشون ایجاب میکنه که برن سر کار!
کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706