2733
2734
عنوان

این موضوع برام قابل هضم نیست،کسی میتونه منو توجیه کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 106 پست
ناراحت بچش هستی، بهش پیشنهاد بده بیاد بذاره خونه شما... اینکه ایشون میره سرکار یا نه هم به خودش ربط داره.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابا چرا آنقدر تو زندگی هم سرک میکشیم عزیزم خیلی ناراحتی بچه رو بیار خونه خودت تنها نمونه
بزرگترین ترازدی زندگی انسانی اینه که:داشته هایمان را قدر ندونستیم اما میخوایم نداشته ها رو بدست بیاریم......
شما دایه عزیزتر از مادری عزیزم؟ صلاح مملکت خویش خسروان دانند شما مگه تو زندگیشی که میدونی احتیاج داره یا نه؟
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید
2731
منم مادرم کارمند بود من پیش مادربزرگم میموندم 9ساله ام که شدم بیشتر تنها بودم این باعث شد کاملا مستقل باشم خیلی واسم خوب بود
دیدند خوشم آمده از تو 🙈همہ گفتند او عمرا اگر از تو یہ درصد خوشش آید☹️ بر کارت عروسے همہ دیدند نوشتیم:😜 دیوانہ چو دیوانہ ببیند خوشش آید😍
بله اگه نیاز مالی باشه ی حرفی تازه اونم به هیچ عنوان قبول ندارم بچه تو این سن تنهابمونه،هزارجور اتفاق ممکنه بیفته،خوبه هر روز شاهده همچین خبرای ناگواری هستیم ولی بنظرتون کسیکه خونه داره،ماشینش۳۰میلیونی زیرپاشه،طلاهاش کمتراز۲۰میلیون نیست انقدر نیازمنده که همچین ظلمی درحق دخترش کنه،بعدشم ی پیش دبستانی رو ازش دریغ کنه؟درسته؟
وقتی ردپای احساس سبزرادرقلب کسی باقی بگذاری,بیشترازحاضرین,حاضرخواهی بود,حتی اگرغایب باشی.....
پیش دبستانی رفتن با نرفتن دلیل ظالم بودن یا نبودن نیست
بزرگترین ترازدی زندگی انسانی اینه که:داشته هایمان را قدر ندونستیم اما میخوایم نداشته ها رو بدست بیاریم......
توخونه تنهاخیلی ریسکه به نظرم حالاهر چی هم نیازباشه ببردش باخودشوخستش کنه بهتره تاتنهایی حداخودش نگهداربچش باشه
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
کارمند بود من پیش مادربزرگم میموندم 9ساله ام که شدم بیشتر تنها بودم این باعث شد کاملا مستقل باشم خیلی واسم خوب بود
دیدند خوشم آمده از تو 🙈همہ گفتند او عمرا اگر از تو یہ درصد خوشش آید☹️ بر کارت عروسے همہ دیدند نوشتیم:😜 دیوانہ چو دیوانہ ببیند خوشش آید😍
عزیزم هر کس صلاح کار خودشو بهتر می دونه
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
معذرت می خوام که این جوری حرف می زنم ولی شما اصلا به چه حقی دارین یک مادر رو ارزیابی می کنید ؟ هزار و یک دلیل می تونه وجود داشته باشه که اونو مجبور کنه بره سر کار ؟شما که تو زندگیش نیستین ؟ واقعا برام عجیبه
اگه کسی نیاز داشته باشه که مجبوره منم یکیو میشناختم از صبح ساعت هفت تا پنج عصر سرکار بود دخترش کلاس اول از مدرسه میومد خونه تنها بود تا مامانش بیاد تابستونها هم که کل روز تنها بود نیاز مالی هم به هیچ وجه نداشت میگفت حوصلم سرمیره تو خونه
2706