2733
2734
عنوان

ازدواج

90 بازدید | 5 پست

سلام..من و پسرعمم حدود یک ساله باهمیم و الان تصمیم به ازدواج گرفتیم 

ن اون نه من از خودمون پولی نداریم خونه هم همینطور

گفت تا وام ازدواج بیاد سه ماه طول میکشه و خونه ی ما زندگی کنیم تا چندماه ولی من از حرف مامانش میترسم میترسم دخالتاشون شروع بشه و پسرشو بگیره تو دستای خودش

و اگر من چندماه خونه عمم بمونم میترسم پسرعمم بزنه زیر حرفش و بگه خونه مامان بابام برا همیشه بمونیم و خونه نگیریم 

چیکارکنم به نظرتون خودش که میگه موقتی اونجا می مونیم تا وسیله بگیریم وام ازدواج بیاد خونه اجاره کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من موقعیت دقیق شما رو نمیدونم ولی خودم بودم اصلا قبول نمیکردم. خیلیا رو دیدم گفتن موقتی اما الان 10 ساله خونه مادرشوهر موندن. از دخالت ها و انتظارات هم شک نکن که تو زندگیت میاد. دوری و دوستی