2752
2734
عنوان

ازدواج

103 بازدید | 12 پست

سلام خوب هستید

من با پسرعمم حدود یک ساله که باهمیم و قراره تا یک ماه دیگه عقد کنیم

ازمایش ازدواج دادیم و هیچ مشکلی نداشت

نه من نه پسرعمم از خودمون خونه و پول نداریم و پسرعمم میگه تا وام ازدواج بیاد حدود سه ماه طول میکشه و گفت دوست دارم عقد که کردیم خانومم پیشم باشه و فعلا خونه ی مامان بابام زندگی کنیم.من از حرفای عمم میترسم بلاخره خونشون که وایسم حرفاشون شروع میشه

پسرعمم گفت دوسه ماه خونه مامانم بمونیم تا وسیله بخریم بعد خونه اجاره کنیم میترسم خونه مامان باباش تاچندماه بمونم بعد که شرایط اوکی شد بگم بریم خونه اجاره کنیم بزنه زیرحرفش و بگه نه خونه مامان بابام بمونیم اونوقت چیکارکنم؟؟؟؟ و خیلیم از حرف عمم میترسم

به نظرتون چیکارکنم چی بگم که پسرعمم زیر حرفش نزنه و خونه اجاره کنیم بعدش

و اینم بگم یه خونه داره بالای خونشون گفت اونجارو خاالی میکنم موقتا اونجا بمونیم حموم دستشویی نداره باید برای دستشویی یا غدا درست کردن بیای پایین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب شما بگید چی بهش بگمممم تا قبول کنه

پول نداره هرچی بگی قبول نمیکنه چند ماه دیگه هم از آسمون براش پول نمیوفته

کلا قبول کردن پسر فقیر اشتباهه

عشق و عاشقی بعد از ۶ ماه از سرت میوفته

تو میمونی و کلی بدبختی

{ خانم هستم }
واقعا میخوای قبول کنی؟!

من اصلا دوس ندارم با خانوادش جور در نمیام

از حرفای مامانش واقعا بدم‌میااد

چون دخالتاش شروع میشه 

ولی پسرعمم درک نمیکنه میگه تا وام ازدواج بیاد طول میکشه میگهه دوس دارم عقد کردی بیای پیشم خونمون باشی تا بعدددد چندماه بعد خونه اجاره کنیم

پول نداره هرچی بگی قبول نمیکنه چند ماه دیگه هم از آسمون براش پول نمیوفته کلا قبول کردن پسر فقیر اشت ...

بخامم نمیشه رابطه رو تموم کنم اما قبول کردن اینکه بخام با عمم زندگی کنم برام سخته چون دخالتا شروع میشه میترسم پسرعمم به حرف مادرش گوش بده و بی من تفاوت بشه

گف وام ازدواج بیاد میشه خونه اجاره کرد اما خب طول میکشه وام ازدواج بیاد

فکر کنم سنت کمه  قبول کنی تو میمونی و هزار بدبختی

اره من ۱۸ سالمه اون ۲۵

بابامم پشتمو خالی کرده میگه چاره ای نی باید تحمل کنی با عمت بسازی

اوناهم میگن عقد کردیم باید دختر و ببریم پیش خودمون

فدات اشکالی نداره  ولی واقعا دیگه نمیدونم چیکارکنم خستع شدم از حرفاشون هرکسی برام یه تصمیمی ...

نمیدونم 

خودت صلاح خودت رو حتما بهتر میدونی با توجه به شرایطتت

الان این چیزی که گفتی زیاد جالب نیست ولی وقتی ازدواج فامیلیه و استقلال هم نداری دیگه کاری نمیتونی کنی

حداقل من چیزی به ذهنم نمیرسه

تو خیلی با ارزشی دختر ❤
بخامم نمیشه رابطه رو تموم کنم اما قبول کردن اینکه بخام با عمم زندگی کنم برام سخته چون دخالتا شروع می ...

گفته وام بیاد هم خونه اجاره کنیم هم وسیله بخریم همچین چیزی غیر ممکنه

بگو من اونجا نمیام

تا وقتی بتونیم خونه اجاره کنیم صبر میکنم

اگه بری اونجا دیگه نمیتونی بیای بیرون

{ خانم هستم }