2733
2734

الان که بیدار شدم هرررررر چقدر دارن فکر نیکنم یادم نمیام این اتفاق واقعن افتاد یا من داشتم خاب میدیدم چکار کنم

دارم دیونه میشم😑

کاربریه ، نمیدونم چندم😐 دیگه شماره ندارم بیام با شماره خالم اومدم🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سلام آبجی 

خیلی حساس نشو تو عالم خواب و بیداری بودی به ذهنت خطور کرده بی خیال 

اصلا سخت نگیر عصبی میشی 

چه زیبا گفت احمد شاملو به آیدا،،،خدای کوچک من .              دوستت دارم سرزمینم و فدای هموطنانم میشم در هر کجای جهان هستی منتظرم آیدا 

منم اون شب تو خواب صدا میکردم محمد محمد😂😂😂😂 شوهرم اصن ب روم نیاورد خب آدم پرت پلا میبینه من اصن محمدی نمیشناسم😂😂😂

وقتی بهت میگم باشه….. دیگ بدون داری خیلی حرف میزنی و حوصله بحث باهات ندارم .😂❤️

خواب دیدی 

شایدم اون خواب دیده و این حرفو زده منم بعضی وقتا ی اسماییدتو خواب میگم مثلا طرف چهره ش مادرمه یهو برمیگردم تو خواب میگم اقدس😂😂اما ب احتمال زیاد خواب دیدی

۹۲کیلو(زمستون۱۴۰۱)...۹۰کیلو(۲۱فروردین۱۴۰۲)...۸۴کیلو(۱۴۰۲/۲/۱۴).....هدف اینده در عرض ۳ هفته تا یک ماه:وزنِ زیر ۸۰ کیلو......تونستممم💪🫀۷۹/۹۰۰(۴خرداد۱۴۰۲) ...۷۸ کیلو در ۳۱ خرداد...هدف بعدی رسیدن به وزن ۷۵ کیلو در ۳۱تیر(ورزش از نیمه دوم ماه)جااانن بهش رسیدددمممم۷۵کیلووو😍😍😍

توام خواب بودی یا بیدار؟

من شوهرم تو خواب همه کارای روزشو تعریف میکنه از همه چیز باخبر میشم🤣🤣🤣بهشم نگفتم یهو میگم دیروز فلان کارو کردی کلک میگه نکنه شنود گذاشتی تو لباسام خبر داری 😁

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اسم دوست دختر سابقش بوده شاید 

قبل من یه دوس دختر داشته اونم اسمش فاطمه بوده ولی اسمی که دیشب گفت اون نبود

کاربریه ، نمیدونم چندم😐 دیگه شماره ندارم بیام با شماره خالم اومدم🩹