2752
2734
عنوان

پیشنهاد شغل

234 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من خونه دارم خیلی دوس دارم ی کاری کنم همش بی مصرف میدونم خودمو😞

شما چی پیشنهاد میدین(شهر کوچیک زندگی میکنم و بیرون کاری نیست ک خیلی حقوق خوبی داشته باشه)کاری ک تو خونه بتونم کنم و درآمد خوبیم داشته باشم منظورمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رئیس شرکت باشی ولی علاقه نداشته باشی مفت خدا نمیرزه

نظافت چی هم باشی باز علاقه نداشته باشی نمیرزه

دیگ ببین چ مثالی واست زدم. خودتو بساز اگ میخوای آرایشگر بشی یه آرایشگر موفقی باش اگ میخوای آشپز باشی یه آشپز موفقی باش ک موفقیت هم نشات از علاقه میاد و استعداد

2731
ب هر لاینیش فکر کردم احساس خوبی نداشم حقیقتش ب نظر شما کدومش خوبه؟

ببین یکیشو برو تو همون یکیش حرفه یی باش تلاشتو مثلا فقط واسه مش و رنگ کن دیگ نرو سراغ مش و رنگ و میکاپ و شینیون و... گیج میکنی خودتو یه لاین رو برو ما بقی هم خورد خورد درکنارشون یاد میگیری 

رئیس شرکت باشی ولی علاقه نداشته باشی مفت خدا نمیرزه نظافت چی هم باشی باز علاقه نداشته باشی نمیرزه ...

جواهر سازی چندوقته تو فکرمه اما فکر کنم خیلی پر هزینه باشه دربارش خیلی اطلاعاتی ندارم

ببین یکیشو برو تو همون یکیش حرفه یی باش تلاشتو مثلا فقط واسه مش و رنگ کن دیگ نرو سراغ مش و رنگ و میک ...

خواستم برم دوره رنگ پشیمونم کردن ک خیلی پر دردسره سخته

الان مثل قدیم نیست ک همچی رو ی جا بری یادبگیری چون سر به فلک کشیدس پول کلاس هاش من خودم ساکن تهرانم تو منطقه پایین شهرم یه میکاپ رو بخوای حرفه یی یاد بگیری ۲۰ میلیونه دیگ شهرستان رو نمیدونم 

2706