2737
2739

خواهش میکنم من تجربه ندارم دخترم ۴۸روزش هست همش به سمت چپ میخوابه کلی دکتر بردم گفتن مشکلی نداره بخدا دارم دق میکنم باز دلم اروم نمیگیره کل شب بیدارم همش گریه میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم اگه انقد گیر باشی رو بچت بعدا ی بچه پاستوریزه که همیشه خدا مریضه دور از جونش خدا سالم نگهش داره برات  رو بد بار میاری یکم بیخیال باش ی زمانی حتی سرما خوردگی هم خوبه برا بدنش

بخدا شب و‌روز ندارم فکر میکردم بچه داری خیلی سخت نیست ولی هر روز یه چی میبینم میترسم بخدا مریض شدم من خیلی آدم قوی بودم خیلی بلد بودم از روزی که دخترم دنیا اومده انگار فراموشی دارم ترس دارم 

نه بابا ،بچرخونش هی اینور اونورش کن ،من پسرم اروم لود از بس که به پشت خوابیده بود ،پشت سرش صاف شده ب ...

خدابرات نگهش داره دختر منم طفلی اذیت اصلا نمیکنه ولی من میترسم بخدا 

عزیزم اگه انقد گیر باشی رو بچت بعدا ی بچه پاستوریزه که همیشه خدا مریضه دور از جونش خدا سالم نگهش دار ...

باور کن دست خودم نیست دیوونه شدم کلافم فراموشی کردم بنده خدا شوهرم انقد برده دکتر میبینه من گزیه میکنم طاقت نمیاره همه جا میبره 

2706