2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نزدیک ترین فرد زندگیم ۷یال از همسرش بزرگتره اما همسرش به شدت اقاس یعنی هر چی بگم کم گفتم و بسیار با هم با ادب و احترام برخورد میکنن و خانواده ی پسر بسیار دختر رو به خاطر اخلاق رفتارش دوست دارن 

من ۶ ماه از پسرداییم بزرگتر بودم حس میکردم بچمه 😂

وای دقیقااا🤣🤣🤣من شیش ماه از پسرعموم بزرگترم، بهش میگم پسرم بیا، دست راستم بر روی سرت نکن این کارو🤣🤣🤣🤣

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2738
وای دقیقااا🤣🤣🤣من شیش ماه از پسرعموم بزرگترم، بهش میگم پسرم بیا، دست راستم بر روی سرت نکن این کارو ...

خیلی سمیم 😂😂😂😂 طفلی ابراز علاقه کرد بهم من تا صبح فقط استیکر خنده میفرستادم میگفتم واااااااااای باورم نمیشه 😂😂😂😂😂😂 هنوزم دسش میندازم

مامان من ۵ سال از پدرم بزرگتره

من ندیدم بابت این مشکلی داشته باشن اما این به این معنا نیست که همه‌ی موارد مشابه بی‌مشکل خواهند بود

سر چیزهایی که اقتضای سن هست (اگه درست نوشته باشم) ممکنه به مشکل بخورن البته اگه هردو همو درک کنن و با هم کنار بیان فکر نکنم مشکل خاصی به وجود بیاد

البته درکل باید ببینی سر معیارهای دیگه هم طرف مقابلت چطوره

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
خیلی سمیم 😂😂😂😂 طفلی ابراز علاقه کرد بهم من تا صبح فقط استیکر خنده میفرستادم میگفتم واااااااااای ...

خیلیی. من اعتراف میکنم تبدیل ب اسید شدم🤣🤣🤣👌👌👌

وای توو که نئون شدی خواهر👌🤣🤣🤣🤣🤣وضعت خیلی داعونه🤣🤣🤣

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤

یکی از دوستام ۶ سال بزرگتره. خبر ندارم از داخل زندگیشون. دو تا بچه دارن.

ولی یکی دیگه رو می شناسم خانوم ۵ سال بزرگتره و بسیار با شخصیت. ولی آقا محدودش می کنه. به نظر میاد می ترسه ازین که خانومش به خاطر بزرگتر بودن و عاقلتر بودن افسار زندگی رو به دست بگیره.

در کل فکر نمی کنم بشه برای همه یه نظر کلی داد. هر کس یه طوریه.

خیلی سمیم 😂😂😂😂 طفلی ابراز علاقه کرد بهم من تا صبح فقط استیکر خنده میفرستادم میگفتم واااااااااای ...

بعد حس نمیکنی نباید دستش بندازی؟ اینجوری از لخاظ روحی ممکنه آسیب ببینه

میتونستی محترمانه رد کنی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

سن چیه 

قلب سن نمیشناسه

🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR يمكنك أن تشعر بالله في لحظات بسيطة، في قلق الحب والخطايا اللاإرادیة _____________________________________________ آره من فرشته عذابم _ فرشته رو مخم _ فرشته بی اعصابم _ NO اعصاب _ به پروفایلم نگید رو مخ __ من خودم هم رو اعصابه خودمم ، چ برسه شما بای
2706