2733
2734
عنوان

دختر سیزده سالم

256 بازدید | 18 پست

باید اول ماه پری یود میشد ولی هنوز نشده

خیلی دلشوره دارم🥺

علتش چی میتونه باشه

اول مهر بوده دفه قبل.. یعنی بخاطر مدرسه و درس ممکنه حالاتش عوض شده باشه؟ 

⚘خدایا شکرت❣

تو این زیاذه تغییر درش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببرش دکتر عزیزم.ولی من خودم تا دو سال بعد از پریود اول کلا فاصله پربودام خیلی زیاد بود.الان خوب شده

شما هم برین دکتر چیزی نیست

تو تاپیکام اسی صدام نکن دوستم بهم بگو زری😅                                                     راستی می‌دونستی سلام کردن مستحبه ولی جواب سلام واجبه ...؟.             همین الان         یه سلام به امام حسین بده بی جواب نمیزاره سلامت رو...        
تازه یه ساله پری ود میشه تغذیه هم نمیبره مدرسه... میگه زنگای تفریح درس میخونم

تا سه سال مرتب نبودن عادیه برای بعضیا بیشتر 

ولی تو زنگ تفریحاش یه چیزی بخوره میتونه درکنارش حالا درسشم بخونع 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2740
ببرش دکتر عزیزم.ولی من خودم تا دو سال بعد از پریود اول کلا فاصله پربودام خیلی زیاد بود.الان خوب شده ...

چند ماهه دخترم و خودم با هم عادت میشیم.. من دیگه تموم کردم دخترم هنوز... 

دو سه روز صبر میکنم اگه نشد میبرم دکتر

گرمی نمیدونم براش خوبه یا نه که بدم

⚘خدایا شکرت❣
تا سه سال مرتب نبودن عادیه برای بعضیا بیشتر  ولی تو زنگ تفریحاش یه چیزی بخوره میتونه درکنارش ح ...

ممنونم کع نظر دادی

تو یه مدرسه ایم.. من دبیرشم.. هرچی میگم گوش نمیکنه

فقط تو فکر درساشه

⚘خدایا شکرت❣
چقدر حساس بابا نگران نباش تا یکی دوسال اول معمولا به هم ریختست هورمونها درست میشه 

من اگه پ خودمم تاخیر داشته باشه اروم و قرار ندارم

میگم دخترمم سر ماه میشده 

⚘خدایا شکرت❣

اضافه وزن داره؟

خدا چہ قشنگ میگه :  'وﷲیعلم‌مافی‌قلوبڪم' حواسم هست تو دلت چے میگذرھ:)♥️'️                                                            پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی 

خواهر منم تازه پریود شده بود همش نامنظم پریود میشد یه موقع هایی هم پریودش طولانی میشد مثلا تا ۱۰ روز خونریزی داشت.بردیمش دکتر گفت بدنش ضعیفه به مرور خوب میشه چند تا قرص تقویتی براش نوشت

خدایا شکرت   برای همه چیز❤❤
2706