2733
2771

اولش باهام خوب بود ولی همینکه مهمون اومد نشست جلو مهمونا داشتم با اون و زنداداشم حرف میزدم که ی دفعه بهم گفت پاشو پاشو برو چایی بیار دست گذاشت رو پام هلم داد یواش که پاشو بعدشم خیلی جلو مهمونا باهام سرد برخورد کرد باهاش حرف میزدم بی محلی میکرد بنظرتون دیگه نرم عیادتش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم از رو صمیمیت بهت گفته چایی بیار بعدم خب مهمونا رو باهاشون حرف نزنی ناراحت میشن تو خواهرشی خودتم باید با مهمونا حرف میزدی که به اونا خوش بگذره.در واقع ونگار خونه خودت بوده

هیچکسو از ته دل براش نزار همه پشیمونت میکنن یه کم خودخواه باش چییه برای یه کورتاژ خواهر ۱۰ تا تایپیک ...

خیلی نگرانش بودم خدا میدونه تو زندگی خیلی بهم ضربه زد هیچ وقت برام خواهری نکرد از ته دل خیلی بهم تیکه و طعنه کنایه میزنه ولی باز من نگرانش بودم امروز تو راه که میومدم با خودم گفتم کاش بجای اون برا خودم دعا میکردم هنوز برا خودم ی بارم دعا نکردم

پس چرا بی محلی میکرد

روی جزئیات رفتار آدم ها حساس نشو دور از جون دیوونه میشی

خواهر خودم خیلییی زیاد بی معرفت بود بهم تهمت میزد و هزار تا اذیت دیگه ولی نصف شب بهم پیام میداد حالم بده میدوییدم میرفتم پیش بچه هاش تا با خیال راحت بره بیمارستان الانم باهاش ارتباط عادی ندارم ولی خوشحالم که خوب شده و توی اون روزهای مریضی تنها نبود من از غیرت خودم رفتم نه لیاقت اون

من مسلمانم به خدای علی بن ابی طالب(ع)
فک نکنم چون داشتم خدافظی میکردم میخندید 

بدبین نباش 

همون قدری که شما خواهرتو دوست داری اونم شما رو دوست داره مام جلوغریبها اصلا باهم گرم و صمیمی نیستیم و همه اش با طرف گرم میگیریم میره دوباره یکی میشیم 

روی جزئیات رفتار آدم ها حساس نشو دور از جون دیوونه میشی خواهر خودم خیلییی زیاد بی معرفت بود بهم تهم ...

اخه من نه خونه برادرام میرم نه با فامیل در ارتباطم خواهرم فقط همین یکیو دارم تا الان شهر دیگه بود امسال اومده شهر ما دلم خوش بود دیگه تنها نیستم ولی امروز تصمیم گرفتم با اونم مث بقیه رفتار کنم و دیگه خونش نرم بی لیاقتی خودشو ثابت کرد 

2706