2733
2734

چند رو پیش یکی از همسایه هامون اومد منو واسه پسرش از مامانم خواستگاری کرد پسر خوبیه خونه و ماشین داره وضع پدر و مادرشم اکیه دبیر شیمی هستش ولی مشکلی دارم اینکه با درس خوندن من مخالفه چیکار کنم گیر کردم هم دلم نمیاد درسمو ول کنم هم اینکه کیس خوبیه ریسکهای بخوام ردش کنم نظر شا چیه??

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر یادگاری که در این گنبد دوار بماند...حضرت سعدی        Mona & Alison    married in 5/۱۲/۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو که اینقدر دوست نداری درس بخونی که با یه خواستگار دودل شدی 

فردا دانشگاه هم بری نمیتونی ادامه بدی

همین الان ازدواج کن عقب نمونی

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

با توجه به شناختی ک از خودت داری باید تصمیم بگیری

ما نه میتونیم بگیم ازدواج کن،درستو ول کن نه میتونیم بگیم ازدواج نکن درس بخون

خودت سبک سنگین کن ببین چی به صلاحته

ولی یه تصمیمی بگیر ک ۱۰ سال بعدم کِیف کنی از انتخابی ک کردی و پشیمون نشی ❤️

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️

اولین نیاز تو به عنوان یه زن مستقل بودنه به نظر من برای ازدواج غید تحصلیتو که اینقدر براش زحمت کشیدی نزن اگر ادم اوکیی بود این عقیده که زن نباید تحصیل کنه که مال دوره دایناسوراس رو نداشت قحطی که نیست کیس خوب بازم هست

انتخاب جالبی نیس اگ با کار کردنت مخالف بود یچیزی ولی اینک با درس خوندنت مخالفه....چی بگم..من حتی اگ نخوام درسم بخونم هیچوقت با ادمی ک زنش رو اینجوری محدود میکنه ازدواج نمیکنم...بهش بگو اگ درس خوندنم ب زندگی زناشوییمون لطمه ای وارد نکنه باز مخالفی اگ گف اره یه بیلاخ نشونش بده عزیزم

بزرگترین دشمن من مادرمه♥️
2706