2737
2734
عنوان

برام سوال پیش اومد!!

2 بازدید | 12 پست
سلاااام به همه الان داشتم تو تاپیکا میگشتم که یه مامانی گفته بود که با وجود اینکه همش تو خونه هست و کاری نمیکنه و توالت فرنگی هم استفاده میکنه دکترش گفته طول سرویسکسشون 27 شده و بچه سرش پایینه و استراحت مطلق باید بشن راستش منم ترسیدم یعنی واقعا بدون هیچ علایمی این چیزا پیش میاد!!!منی که کارمندم و فعالیت روزانم خیلی عادیه چی!!!!!
من تا حالا لیاقت مادر شدن نداشتم ولی میدونم طی معاینه هایی که دکتر انجام میده مشخص میشه شما مگه سابقه داشتی؟یا دکترت چیزی گفته؟
هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود
ربطی به فعالیت نداره عزیزم.حتما جفتش پایین بوده که این مشکل واسش پیش اومده.در ضمن وقتی بچه سرش پایین باشه بهترین حالت برای زایمانه.کم خطر ترین حالته.البته برای زایمان طبیعی.چون اپن موقع اول سر بچه میاد بیرون
سلامتی دخترم تنها آرزوم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریا جونم ان شا الله دامنت زودی سبز بشه نه گلم دکترم چیزی نگفته من بارداری اولمه و کم تجربه فقط سوال برام شد اخه بدون دلیل نمیشه که یا ادم نمیتونه همش مواظب باشه و خب یکی مثل من که فعاله .....
2731
اخی عزیزم پس چرا اینقدر استرس داری؟؟ بیخیال بابا دوست من بارداره و آرایشگره کلی کار میکنه و عین خیالش نیست شمام به خودت انرژی متفی وارد نکن انشالله چیزی نمیشه
هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود
این قضیه بیشتر برمیگرده به سیستم بدن هر شخص و نظر دکتر. ولی در کل تو بارداری باید کمی از فعالیت هاتونو کم کنید. البته من 2 هفته دیگه زایمان میکنم. یه دختر هم دارم که خودش کلی کار داره. 2 روز تو هفته سر کار میرم. دستشویی ایرانی هم استفاده میکنم. کار خونه و پخت و پز هم بماند... ولی خدارو شکر تا الان مشکلی نداشتم.
2740
فرقی نداره کدوم ماه باشی عزیز دلم . یه سرچ کنی قشنگ متوجه.میشی وضعیت سفالیک چیه. در مورد طول دهانه رحمش هم که وقتی از اول بارداری جفت پایین باشه معمولا طول دهانه رحم تا آخر بارداری پایین و بعصی ها عمل سرکلاژ میکنن. خیلی ها هم نمی کنن. که اگه این عملو انجام ندی باید استراحت کنی.البته بعضی ها هم اول جفتشون پایینه ولی بعدش مشکلی ندارن . در کل خیلی شانسی که چی پیش میاد
سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
حالا همینجا یه چیز دیگه میپرسم شرمنده من تازه وارد هفت ماه شدم اما شکمم کوچیکه خودمم لاغرم کلا اما حرکات نی نی خوب حس میشه نه که چربی ندارم........امید دارم باز دلم بزرگتر بشه