2733
2734

سلام خانما من دیروز تاپیک زدم گفتم کدوم شهر برای زندگی کردنه کرج یا همدان خیلی از خانما نظر گفتن حالا امروز حکم انتقالی شوهرم اومده همدان شهر رزن چجور شهریه خوبه؟بده میشه نظر بدین

یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!        اسم کاربریمو شانسی زدم چی میزدم اخطار میزد

من نرفتم فقط یه بار عبوری ازش رد شدم اما شهر خیلی کوچیکیه. قابل قیاس با همدان به هیچ وجه نیست 

به سلامتی عزیزم😘

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من نرفتم فقط یه بار عبوری ازش رد شدم اما شهر خیلی کوچیکیه. قابل قیاس با همدان به هیچ وجه نیست  ...

ممنون از نظرت چقدر فاصله داره باهمدان؟

یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!        اسم کاربریمو شانسی زدم چی میزدم اخطار میزد
من نرفتم ولی خوده همدان دوست دارم کلا از نقل مکان و جای جدید استقبال میکنم

ولی من ترس افتاده به جونم

فکر میکنم یک ساعت باشه

پس خیلی دوره😒

اصولا شهرستان ها برای زندگی عالی هستن از نظر اب و هوا و قیمت اجناس 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

من دانشجوی همدان بودم. همدان شهر خوبیه اما یه سرمایی داره زمستونا که سینوزیت میاره برای ماها که اهل اونجا نیستیم 

هفتاد هشتاد کیلومتر با خود همدان فاصله داره...شهر اروم و خوبیه

عزیزم شما رفتین؟میشه بیشتر بگی ازش

چرا عزیزم هر جا باشی خوب و بد داره ،،،فکرای منفی رو از خودت دور کن کاش شوهر منم کاری بود باهاش هرجای ...

اخه دوری از خانواده ها .. نمیدونم اونجا چجوریه باید بریم دنبال خونه بگردیم برای اجاره..

ببین بستگی داره از کجا بخای بری رزن! مثلا اونی که شهر بزرگ زندگی میکنه خب کوچ به شهرستان براش سخته. اونی که روستا زندگی میکنه کوچ به شهرستان براش جذابه

از شهرستان به شهرستان رفتن هم تنوعه

اگه الان هم شهر کوچیکی زندگی میکنی ، خب نگران نباش. تنوعه. تنوع باحاله

2706