2752
2734
عنوان

سونو ان تی و جنسیت

3353 بازدید | 45 پست
من 12 مرداد میخوام برای غربالگری سه ماهه اول برم توی سونو ان تی دکترمیتونه جنسیت رو تشخیص بده
یکی به خدا گفت اگر سرنوشت مرانوشتی پس چراارزوکنم خدا گفت شاید نوشته باشم هرچه ارزو کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند تا تاپیک همزمان میزنی ماشاالله برا من هفته 12 جنسیت رو گفت و درست گفت بستگی داره اندام تناسلی جنین کامل شده باشه و بستگی به مهارت کسی که سونوگرافی رو انجام میده بستگی داره
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
همونه دیگه ان تی غربالگری اوله با یه ازمایش خون
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
واااااای منم میترسم گفت سه مرداد بیا برات غربالگری بنویسم میگم بچه ها من غذا نمیخورم و ن هم خطلی کم کردم بچه ام سالمه بنظرتون توروخدا بگین وزن خودمم کم بود ازاول الانم تازه وارد سه ماهگی شدم
من4مرداد نوبت دارم وا چه بی فرهنگ؟؟؟خونه بابات چیع من و شوهرم عاشق دختریم
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم